doğum

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve MY DEAR tarafından 22 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : MY DEAR
  1. MY DEAR

MY DEAR Guest

yeni hamişler hangi doğumu tercih edeceksiniz burada konuşup fikirlerimizi paylaşırız anca karar veririz kara vermesi çok zor benim kızım normal doğumla oldu ama bu sefer sezeryan istiyorum:KK46::teytey::içelim:

2. 22 Mayıs 2008
  3. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer bir gün hamile kalırsam çatır çatır doğurmak istiyorum.........
    İsterse yaşadığım en büyük acı olsun....

Senin ve bebeğin için hayırlısı hengisi ise öyle olsun canım...

4. 22 Mayıs 2008
  5. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bende hamileyim ama korkuyorum açıkçası normal doğuracak kadar cesaretli değilim düşününce panik oluyorum çarpıntı oluyorum valla :KK43: yuzde 90 sezeryan olucam

6. 23 Mayıs 2008
  7. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bu zamana kadar hep normal olacak dedim ama bebeğin erken doğması gerekiyor çünkü gitgide sıvısı azalıyor.ayrıca çatı muayenesine çektiğim acıyı da işin içine katınca sezeryana karar verdik.yani son ana kadar ne olacağı belli olmaz.

8. 23 Mayıs 2008
  9. iremelek

iremelek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar..ben de 4.ayıma yaklaşıyorumm..mantıken normal diyorum ama çok da korkuyorumm sezeryan diyorum sonra..bakalım mevla ne nasip ederse artık..rüyalarıma giriyo bu doğumm...Allah yardımcımız olsunn..bi de ilk...nasıl olacak bilmiyorum.....akışına bırakmak lazım belli bi süre diye düşünüyoruumm..şimdilik hoşçakalın...

10. 23 Mayıs 2008
  11. ddm

ddm yok başka yolu..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende tek olsa idi normali düşünürdüm büyük ihtimal.fakat ikiz oldukları için sezeryan olacak.........

12. 23 Mayıs 2008
  13. dilruba_diba

dilruba_diba Guest

gönül isterki normal doğum olsun.
    ama şartlar ve sağlık o an neyi gösterir bilemeyiz
    şu an gidişat normal doğum bakalım kısmet hayırlısı ne ise o olsun..

14. 23 Mayıs 2008
  15. ggamsee

ggamsee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Bende normal doğum istiyorum.benimki tüp bebek hamileliği olduğundan doktorum yaptırırmı bilmiyorum ama,herşey normal giderse inşallah ben isterim normal doğum yapmayı..

16. 23 Mayıs 2008
  17. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Ben Cok Acili Olsa Dahi Normal En Iyisi Gecen Hafta Arkadasim Sezeryan Dogum Yapti Vee Cok Acim Var Yuruyemiyorum Dedi Ve Bu Haftalarca Suruyo Oyuzden Haftalarca Aci Cekmektanse 2 Sastlik Bii Aci Dah Cazip Bence. Hem Ben Narkoz Almaktan Cok Korkuyorum Sanki Uyanamayacakmisim Gibi Geliyo. Bide Yavrumu Dogar Dogmaz Gormek Isterim. Eğer Olanak Bulabilirsem De Suda Dogum Yapmayi Istiyorum Sudas Dogum Agrilari Hafifletiyormuş.gerçi Bende Daha Yeni Hamileyim 8 Haftalik Sizler Kacar Hafyaliksiniz Arkadaslar.bide Normal Dogum Yapan Varmi Aranizdayani Normal Dogum Yapipta 2. Hamile Olan

18. 23 Mayıs 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ben ilk bebeğimi normal yolla doğurdum...ikinciye hamileyim..allah kısmet eder de bir aksilik çıkmaz ise ikinci bebeğimi de normal doğumla doğurmak istiyorum..