doğuma 2 ay kaldı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve EU3 tarafından 4 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

isim olarak mert yiğit düşündüm.gel görki birileri keyf kaçırdı.bir yanım kızarken diyer yanım doğru diyorlar galiba diyor.şimdi size soruyorum.karaar veremiyorumne dersiniz.çocuğumun iki ismide aynı anlamı taşıyormuş.söylenen kelime aynen bu.çok mu aradınız.ay çok komik.anahtar kilit gibi.ikisininde anlamı aynı .NE DERSİNİZ.

2. 4 Ağustos 2008
  3. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm o senın bebegın gonlunde kalcana kot gıtsın aynı anlamı tasısın sen begenmışsınya gerısının ne onemı var

4. 5 Ağustos 2008
  5. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kime ne arkadasım istersem mert yiğit efe yağız koyarım hepsi aynı etrafa bakarsak herkes kendi evine baksın

6. 5 Ağustos 2008
  7. EU1

EU1 Guest

canim ben mert ismine bayiliyorumm
    yigitede bende oglum olursa o tarz isim koymayi dusunmustum
    ama fransada yasadigim icin mert kotu bir anlam tasidigi icin vazgectim ne yazikkii

8. 5 Ağustos 2008
  9. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    gönlünden hangi ismi koymak geçiyosa onu koy hayatım.hiç kimseye bu konuda taviz verme.kimene yaa.

10. 5 Ağustos 2008
  11. zeynep215

zeynep215 edep ya Hu!!! Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    kimin ne dediği ne kadar önemli ki canım kolaymı 9 ay karnında taşıyosun sen o çocuğu sıkıntı çekiyosun canınla kanınla besliyosun canın ne isterse onu koy bu senin en doğal hakkın aynı anlama gelsin kime ne eğer istiyorsan koy merak ettim o gülenleri acaba onların espiri anlayışı çok genişde bizim ki kıt mı? bize niye komik gelmedi iyi düşünmüşsün sen
    koy dını adıyla yaşasın hem mert hem yiğiiiiiit bi delikanlı olsun inşallaha.s.a.s.a.s.

12. 5 Ağustos 2008
  13. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    aaa bence mert ismi cok guzel....hem modern hem de anlamli...yigit ve csur demek...benim bir arkadasimin oglunun adi da mert bayiliyorum bu isme...bence sen kiseye kulak asma onemli olan senin ne istedigin arkadasim ki bu bebegi sen doguracaksin baskalari degil...

14. 5 Ağustos 2008
  15. destina4

destina4 minik bamyam büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2.5 ay sonra doğum yapıcam adı yiğit efe ...bence çok güzel bi isim ve kimseninde ne dediği umrumda değil açıkçası..eğer sen anahtar kilit gibi bi yakıştırma yapıyosan koyma zaten içine sinmemişş..
    ama çocuğa iki ismiyle seslenilmezki ya mert dersiniz ya yiğitt..ikiside çok güzel bence kimseyi umursama ama içine sinen bi isim koyy..

16. 5 Ağustos 2008
  17. nalam

nalam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim tabiki senin dusuncen onemli ama bencede ikiside ayni anlama geliyor birini sec 2.isim olarakta begendigin baska bir ismi secersin daha guzel olur gibi geliyor, benimde 3 ay kaldi dogumuma allah yardimcimiz olsun ,bir nefeste kurtarsin insallah hepimizi.