Doğuma az kaldı burnum tıkanık.yardım..

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve serrana tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : serrana
  1. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar 28 ocakda doğum yapıcam ama benim iki aydır burnum tıkanık.ben nasıl doğurucam yaa benim gibi sorun yaşayan varmı lütfen yardım edin..burnumun üst kısımlarında alnımda dolgunluk hissi var .ben ne yapıcam..sezeryandan da korkuyorum..

2. 11 Ocak 2010
  3. kedi34

kedi34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ayni sorun bende de uzun suredir devam ediyor, tuzlu ilik su cekiyorum, temizliyorum, sancim baslayinca da uygulamayi dusunuyorum.

Allah sifa versin

4. 11 Ocak 2010
  5. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Çok saol canım .
    ben 2 kutu antibiyotik bitirdim,burun açıcı spreyler kullandım, şuanda deniz suyu kullanıyorum sanki daha çok dolgunluk hissi vermeye başladı.bıraktım bende.kaloriferlerin üstünede su koyuyorum bir faydası olmuyor yaa.burnu tıkanıkken doğuma giren varmı aranızda ,şuan öyle biryerdeyimki doktorada gidemiyorum.eşim b u hafta mazeret izni alıcak gidicez adapazarna,pazarteside doktora. inşallah .doğuma kadar geçse bari..

6. 11 Ocak 2010
  7. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu tıkanıklık hamılelikle ılgılı aynı sorun bendede var dr sordum normal dedı hatta bendede burnumda kanamalar var onlarda normalmıs ve dogumdan sonra gecer dedı hamıleyken cok fazla burun spreyı kullanma bebege gecebılıyormus

8. 11 Ocak 2010
  9. esila@mxixsra

esila@mxixsra Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ya aynı dertten bende muzdaripim. hatta gece uykuya bile zor dalıyorum. şu an 28 haftalık gebeyim.ama çok zorlanıyorum nefes alıp verirken. çok zor...doğumda bi zararı olu mu ki?

10. 11 Ocak 2010
  11. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    çok saol canım yaa içim biraz rahatlamaya başladı .bende korkuyorum işte normal doğum yaparken zorlanırken falan bir sorun yaratırmı diye .kullanmamaya çalışıyorum sprey mümkün olduğu kadar çok kötü olunca sıkıyorum.ALLAH hepimizin yardımcısı olsun kızlar.:çok üzgünüm:

12. 11 Ocak 2010
  13. yeniannecik

yeniannecik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ya bendede aynı sorun var 33 haftalık hamileyim.Bu geçmiycekmi ya.Gece uyuyamıyorum.Viks sürdüm o bile fayda etmedi

14. 12 Ocak 2010
  15. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet fayda etmiyorlar anlık rahatlatıyorlar sadece inşallah doğumdan sonra geçer .çok zor burun tıkanıklığı yaa. doğumda inşallah bir sorun olmaz allahkurtarsın hepimizi.b3n 38. haftaya girdim:uhm:

16. 18 Ocak 2010
  17. gulsah_bln

gulsah_bln Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam kizlar ayni sorunu bende yasiyorum yillardir.burun kemigimde saga dogru egiklik var vede et var..buda nefes almami zorlastiriyor.....doktorlar ameliyat diyor ama korkuyorum...ilk dogumumdada cok zorluk cekmistim nefes alip vermektee..su anda 5 bucuk aylik hamileyim...bazi kontrollerime hastaneye gitmem gerekiyor..ordaki doktor nane yagi önerdi.türkiyede varmi bilmiyorum ama ben cok faydasini gördüm.burun deliklerinin altina 1 damla sürüyosun..bir süre sonra tikaniklik gidiyor...eger bulabilirseniz tavsiye ederim.aktarlara bir sorun belki vardir...simdiden allah kurtarsin...saglicakla bebeklerinizi kucaginiza alin......

yenidencan bunu beğendi.
  18. 19 Ocak 2010
  19. serrana

serrana Elma şekerim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

çok teşekkür ederim canım yardımın için .inşallah hepimiz sağlıklı bir şekilde kucağımıza alırız.:Saruboceq::KK46: