doğuma ne kadar süre kala cinsel ilişki bırakılmalı

Konusu 'Kadin Doğum' forumundadır ve smrsrdr tarafından 20 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

20 Mayıs 2012
    Konu Sahibi : smrsrdr
  1. smrsrdr

smrsrdr OğlumEşimCanlarım... Üye

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    43
    arkadaşlar bunu çevremde kimseye soramadığım için buraya konu açıyorum doğumuma 27 gün kaldı ve bende idrar yolları enfeksiyonuda var ve sancıda yapıyo tabi bu özellikle idrarda yanma oluyo sorum şu doğuma ne kadar süre kala cinsel ilişki bırakılmalı devam edersede çocuğa zararı olurmu bunu doktorada soramıyorum ama ilişki sırasında yanma ve acı oluyor oda sanırım enfeksiyonla ilgili

2. 20 Mayıs 2012
  3. ebru_1907

ebru_1907 ogluşum kardeşini bekliyor Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    38
    arkadasım öncelıkle hayırlı dogumlar dılerım gebelıgın son ayındasınız artık zaten cinsellık bırakılmalı kı sızde bırde enfeksıyon var daah kötü yanı acı cekemenız esınızın özellıkle cınsellıgı ıstememesını gerektırmelı ayrıca enfeksıyon durumu erken doguma yol acabılıyor dr bunun ıcın bır önlem aldımı bence ılıskıyı bırakın derım bol su için sık ıdrara cıkıp enfeksıyonu atmayı kolaylastırmak ıcın aYrıca esede bulasabılır

4. 20 Mayıs 2012
  5. lale247

lale247 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Enfeksiyon varsa bebeği erken alıyorlar zaten etkilenemsin diye.. Önceliğinşz cinsellik değil bebeğin sağlıgı olmalı.. Bebeğe zarar vermeyen ilaçlar var enfeksiyon için..
    soru şu olmalıydı: Cinsellik ne zaman bırakılır değil, X bebeğimin enfeksiyondan etkilenmemesi için nasıl bir önelem almalıyım..

6. 20 Mayıs 2012
  7. lale247

lale247 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Böyle ciddi bir soruyu doktora soramayacaksanız neden doktora gidiyorsunuz? Bebeğin sağlığı söz konusuysa insan utanır mı hiç doktorundan?

8. 20 Mayıs 2012
  9. mevzey

mevzey annelerının kuzuları Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    cinsellik herşey normalse son ana kadar yapılabilir diye biliyorum hatta doğumu kolaylaştırdığınıda biliyorum ama sorun enfeksiyon sanırım onu halletmeye çalışın derim ben sıkıntı olmasın doktorada sorun canım çok normal bence eşiniz sorsun siz utanıyosanız sorun olsa uyarırdı cinsel ilişki yasak diye bizde her doktor kendi söylerdi serbest -yasak diye

10. 20 Mayıs 2012
  11. smrsrdr

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    43
    ben zaten enfeksiyon için antibiyotik tedavisi gördüm kontrole gittim yine antibiyotik tedavisi verdi ve devam ediyorum ben sadece cinsellik açısından çocuğa zararı olurmu çünkü karnım çok aşağıya düştü diye sordum herkesin yapısı ayrı ben doktouma cinselliğin bebeğe zaraı olurmu diye soramadığım için buraya konu açtım yargılanmak için değil ayrıca benim bebeğimi benim kadar düşünemezsiniz bence yargılamadan cevap verin sanki ben sorumsuzmuşumda aklım fikrim başka şeydeymiş gibi insan gerçekten konu açarken 100 kere düşünüyor sizin gibileri yüzünden

12. 20 Mayıs 2012
  13. smrsrdr

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    43
    teşekkür ederim canım zaten bol su içiyorum bu söylediğinizide dikkate alacağım

14. 20 Mayıs 2012
  15. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Enfeksiyon varsa ilişki yasak, bende de vardı enfeksiyon. Zaten son zamanlarınız zaten yasaklanıyor ilişki. Dr ilaç felan vermedi mi? Enfeksiyon tehlikeli, Allah korusun erken doğuma neden olabilir.
    Sağlıkla alın bebeğinizi kucağınıza....

16. 20 Mayıs 2012
  17. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    Ben kendi isteğimle sezaryan oldum. 6-7. ayımda enfeksiyonum başladı dr normal doğum ile bebeğe geçebiliceğini söyelmişti. Bunu dr sorun isterseniz...

18. 20 Mayıs 2012
  19. smrsrdr

Beğenileri:
    103
    Ödül Puanları:
    43
    amin canım çok sağol antibiyotik içtim bol su içtim ama yine çıktı tekrar antibiyotik yazdı kullanıyorum şuan zaten enfeksiyon bende evlilik öncesinde vardı bir türlü kurtulamadım tam geçti diyorum yine çıkıyo bırakcam canım ilişkiyi çünkü karnımda iyice düştü ben bişey olmaz diye düşünüyordum ama iyiki konu açmışım sağolun siz enfeksiyonu yendinizmi yendiysenizde nasıl oldu?