doguma yakin nisan gelmesi!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve sultanlokumu tarafından 26 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

26 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : sultanlokumu
  1. sultanlokumu

sultanlokumu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    dogum yapan hanimlar,sizler nisan(sümüksü hafif kanli tikac) geldikten kac gün sonra dogum yaptiniz? ilk dogumumda dogum yaptigim gün gelmisti,bu hamileligimde 39.haftadayim sali günü nisan geldi ama hafif kasilmalardan ve düzensiz sancilardan baska birsey yok.doktoru aradim 1 haftaya kadar sürebilir dogumun olmasi dedi.bende strese girdim neden hala sancim gelmedi diye.böyle bir durum yasayan hanimlar varmi?

2. 26 Ağustos 2010
  3. dlkkcr

dlkkcr Yorgunummmm Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    nişan geldikten 3 gün sonra doğum yaptım...

4. 26 Ağustos 2010
  5. sultanlokumu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    allah bagislasin canim.ben 23 augustos pzts doktora gittim rahim yumusamis acilma var ,her an dogum olabilir hazirlikli olun dedi.sali nisan geldi ama hala sanci yok.yerimde duramiyorum artik.

6. 27 Ağustos 2010
  7. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende akşam üzeri saat 5de nişan gelmişti,doktoruma gittim muayne ettikden sonra 4cm açılmam olduğunu ve bu gece doğurucağımı söyledi yatırdı ve saat 7den sabah 4:26ya kadar sunni sancı verildi meleğim geldi.ilk doğum olduğu için uzun sürdü ve 40+0da geldi yavrum.bence doktorun bi muayne etsin cnm seni,gerçi sen daha tecrübelisin evde bekleyebiliyorsun sancını gelmesini.

8. 30 Ağustos 2010
  9. sultanlokumu

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    nisan geleli bir hafta oldu ama bende hala tik yok.bugün tekrar akintim oldu kahverengi hafif kanli ama sanci yok,doktoru aradim nisanin geri kalan kismi düsmüstür dedi.kanama veya sular gelmedikce hastaneye gitmem gerekmiyormus.strese girdim iyice,sabirsizlaniyorum artik.
    böyle bir durum yasayan yokmu aranizda bayanlar?Çok üzgünüm çoook