Doğumda eşim yanımda olsun istiyorum...

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve neslim35 tarafından 29 Ekim 2008 başlatılmıştır.

29 Ekim 2008
    Konu Sahibi : neslim35
  1. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    :teselli:Kızlar doğum giderek yaklaşıyor beni heyecan sarmaya başladı birazda korku var eğer allahtan sezaryen olmazda normal doğum olursa ben doğumda eşim yanımda olsun istiyorum sanki daha kolay ve rahat geçer gibi geliyor yalnız girmek istemiyorum doğuma sizler?:CüvCüv::teselli:

2. 29 Ekim 2008
  3. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bende eşimin girmessini istiyorum ama giren duymadım pek.hem kocam bana kıyamazki:KK43:

4. 29 Ekim 2008
  5. EYXSXAN0066

EYXSXAN0066 Oğluşunun Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canlarım bende bu istekte olan tek kendim sanıyordum bende öyle çok istiyordumki eşimin yanımda olmasını üstelik eşim doğum yapacağım hastanede çalışıyor girmesi hiç problem olmyacaktı ama ne yazıkki dün normal değil sezeryanla doğum yapacağımı öğrendim doğum anını bende göremeyecem malesef inşalllah sizde bi problem olmazda eşleriniz yanınızda olur

6. 29 Ekim 2008
  7. selin25

selin25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    :lepi:Bende esimin yanimda olmasini istiyorum ve esimde cok istiyo bunu tabi.Bunun erkeklere cok iyi gelecegini bir cok agizdan duydum ve doktorumda söyledi tabi ozaman erkekler karilarinin ve cocuklarinin kiymetini daha iyi biliyolarmis ve cocuklarina daha yakin oluyolarmis dogum anini yasadiklari icin.Bizler 1 dogururken onlar 10 doguracak göreceksiniz

8. 29 Ekim 2008
  9. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    benimki istesemde girmez :eek:klava:

10. 29 Ekim 2008
  11. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    valla bir ara yasa çıkacak dendi eşlerde girebilir diye ama doğru mu bilmiyorum...

12. 29 Ekim 2008
  13. ertesigxuxn

ertesigxuxn doğa'nın annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar bende çok istiyorum öyle birşey olsun ama sanırım bazı erkekler karılarından soğuyabiliyorlarmış çevremden çok duydum umarım daha çok kıymet bilirler

14. 29 Ekim 2008
  15. PembePanter

PembePanter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    evet canım bende bunu çok duydum.hatta eşimle bu konuyuu bile konuştum.ona göre ne alakası var diyor ama çok kişidende duydumm bunu.ben açıkçası hem istiyorum eşimin yanımda olmasını hemde istemiyorum.kararsızım.bir tarafım bu anneliğe özel bir durum sadece annenin yaşaması taraftarıyım.ama bir yandanda eşim benim herşeyim canımın içi onunda bu duyguyu yaşaması gerektiğini düşünüyorum.yani hala kararsızlık var.ama şunu biliyorum eğer sezeryan olursa asla istemem eşimi.etkilenebilir,ürkebilir.sevdiğiniz insanın kesilip dikilmesini felan kötü görünebilir.

16. 30 Ekim 2008
  17. EU2

EU2 Guest

bende istiyorumda esimin ogluma bakmasi gerek .... onu yanliz birakamam yada kimseye güvenemem o yüzden tek basima dogum yaparim sanirim ..

18. 30 Ekim 2008
  19. florya

florya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben ne eşimin ne de bir başka yakınımın yanımda olmasını istemem. beni o halde kimse görmesin. hatta bazen düşünüyorum ayağa kalkana kadar benimle bir bakıcı ilgilense sonra çıksam karşılarına. doğuma girerlerse ben daha çok stres olurum. hele erkekler çok dayanıklı da olamıyorlar. bayılıverirler.