doğumda eşinizi yanınızda istermisiniz?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

a.s.arkadaşlarrrr doğum zamanı yaklaştıkça bende hem heyecan arttı hem de korku. ben doğumda eşimin yanımda olmasını, elimi tutmasını istiyorum. sizler ne düşünüyorsunuz?

2. 26 Mayıs 2008
  3. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ben şahsen Istemem Canim Istesemde O Girmez Bunu Da Biliyorum Ama Girerken Ve çikarken Benimle Olmasini Isterim Heleki Doğumdan Sonra Yanimizdan Hiç Ayrilmasin Kismetse

4. 26 Mayıs 2008
  5. EU1

EU1 Guest

gamzekiciim benim büyük ihtimal sezeryan olacak sırf eşimde girebilsin diye epidural olucam. o da çok istekli bu konuda inşallah her şey istediğimiz gibi gelişir.

6. 26 Mayıs 2008
  7. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Ne Güzel Benim Eşimde Istese Bende Sokarim Benim Için Sorun Değil Sonuçta çok Kutsal Bişey Gerçekleştiriyoruz Ama Afedersin Ama Ben Sonra Senle Yatamamki Diyor Bende Boşarim Seni Diyorum Sanki Boşasan Başkasiyla Olabilirim Erkeklik Hayatim Biter Diyor Deli Kocam Benim Tercih Meselesi Tabi Kizamiyorum Ama Eşimin Götürüp Hep Yanimda Hissetmeyi Isterim Yani Ben Doğumdayken Onun Dişarda Hemen Olmasini Isterim çok Korkuyorum Gündüz Doğum Yapicam Diye Eşim Gündüz çok Yoğun Sürekli Gezmek Işi Ben Dükkandayim O Dişarlarda O Yanimda Olamicak Diye çok Korkuyorum

8. 26 Mayıs 2008
  9. Biromur

Biromur ``Birömür`` Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bende istemem yanımda olmasını:1no2:

doğuma girene kadar yanımda olsun yeter...zaten öyle olurda:asigim::1hug:

10. 26 Mayıs 2008
  11. EU2

EU2 Guest

Merhabalar ben eşimin yanında olmasını isterim oda istiyor Allah kısmet ederse doğuma girecek çok korkuyorum destek olacak inş.

12. 26 Mayıs 2008
  13. EU1

EU1 Guest

sende haklısın arkadaşım. inşallah eşinle gidersin hastaneye hep yanında olur. korkma korktuğun şey olur... bence bebeğim babasını bekliycek biz birlikte gidicez de kendine sürekli.:KK46: allah onun zamanını ayarlar ...

14. 26 Mayıs 2008
  15. Gamzeki

Gamzeki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    AMİN CNM İNŞ. ALLAH HEPİMİZİN GÖNLÜNE GÖRE VERSİNa.s.

16. 26 Mayıs 2008
  17. wrose

wrose MURAT & DEFNE Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    ben çok isterdim yanımda olsun elimi tutsun diye ama maalesef olmayacak dışarda beklerim diyor korkuyor açıkçası bende zorlamıyorum .. dışarıda beni beklediğini bilmek bile yeterli.. iş saatlari içine denk gelmesini bende hiç istemiyorum hemen yanımda olamayabilir bende bunu hiç istemem oğluşum inş akşam gelir :eek: allah hepimize hayırlı doğumlar nasip eder inş arkadaşlar a.s.

18. 26 Mayıs 2008
  19. Diloxsxum

Diloxsxum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende yanımda olmasını ıstıyorum valla... hatta epıdural sezeryanu o nednele ıstıyorum
    ama o gırmem dıyor . bakalım ılerde ıkna edersem gırmesını cok ısterım
    paylaşmak ıstıyorum onunla cunku