dogumdan cok korkuyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve shannon tarafından 23 Şubat 2008 başlatılmıştır.

23 Şubat 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar günler ne cabuk geciyor bir yandan sabırsızlanıyorum bebegime kavusmak için bir yandanda cok korkuyorum herhalde sizde benimle aynı duygular içindesinizdir özellikle normal dogum isteyenler.doktor 2 hafta var dedi nasıl dogacak bebegim bilmiyorum agrıdan sancıdan cok korkuyorum ya dayanamazsam diye.allah yardımcımız olsun insallah hayırlısıyla kurtuluruz

2. 23 Şubat 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben de normal doğuracağım ama korkmuyorum sen de korkma hep iyi olacak kolay doğacak diye düşün ben hamileleiğim boyunca hep olumlu düşündüm,midem bulanmaz dedim bulanmadı,kilo almayacağım dedim almadım yani pozitif şeyler olacak diye kemdini inandırırsan öyle oluyor.. doğumum da kolay olacak diyorum ve öyle olacak zaten:)allah izin verirse tabi...

4. 23 Şubat 2008
  5. EU1

EU1 Guest

Aynen arkadaşım bende seninle aynı korkuları paylaşıyorum. İçimdeki ses korkulacak birşey olmadığını söylüyor herkez nasıl doğurduysa bende doğururum elbet diyorum ama zaman yaklaştıkçada dayanabilirmiyim nasıl bir sancıdır diye merakım gün geçtikçe artıyor. Aklım bazen sezeryanada kaymıyor değil. Tabi benim sana göre daha zamanım çok bugün 31 haftalık olduk kızım artık sadece dua ediyorum. Yüce rabbim hayırlısı nasıl olucaksa tüm hamilelere onu nasıp etsin.

6. 23 Şubat 2008
  7. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar gerçekten doğum anı korkulacak bir olay...fakat ben her doğumumda şunu düşündüm yaşanan her sancı ,her acı bana bebeğimi kollarıma almaya bir adım daha yaklaştırıyor diye hep kendimi motive ettim..
    allah hepinize kolaylık versin..bir avazda doğurmayı nasip etsin yavrunuzla beraber bir ömür mutlulukla yaşayın..sevgilerrrr

8. 23 Şubat 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende hem korkuyorum hem heyecanlanıyorum okadar insan doğurmuş bende doğururum herhalde diyiyorum. benim edetlerimde çok sancılı geçerdi bayılırdım ya doğum sancılarıda halsiz bırakır bayılırsam ne olur acaba diye düşünüyorum

10. 23 Şubat 2008
  11. goncalove emine

goncalove emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşım bende aynen senin gibi düşünüyorum.benimde reglem çok sancılı geçerdi bende bayılırdım evlendiğimdede geçmedi.dr o yüzden normal doğum önermişti.doğum sancısı için adet sancılarından daha şiddetli diyolar ve bende bayılırsam tansiyonum zaten çok düşük iyice düşerse diye çok korkuyorum.korkularım çoğunlukla bu şekilde.

12. 23 Şubat 2008
  13. rosa85

rosa85 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    851
    Ödül Puanları:
    198
    merhaba herkese ben hem cok sabirsizlaniyorum,heyecanlaniyorum bir an önce dogsada kucagima alsam diye sonra dogum anini düsününce korkmaya basliyorum aslinda öyle cok tatli canli degilimdir ama insan yasamadigi seyden korkuyor sanirim birde cevreden duyulan dogum hikayeleri abartila abartila anlatiliyor insanda ister istemez bilinc altina yerlestiriyor sanirim insallah hepimizinki iyi gecer arkadaslar ve bebeklerimiz bize o acilari unutturur Allahin izniyle.....

14. 23 Şubat 2008
  15. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı duygularlayım kızlar allh hepimizi kurtarsın

16. 25 Şubat 2008
  17. meliha77

meliha77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    herkese merabalar . Ben sizlerden sanırım bir adım daha öndeyim . geçen sene mart ayında ikizlerim oldu. Her kadın doğum korkusunu yaşıyor. Doğum yapmış bir kadın olarak söylüyorum . Korkacak hiç bir şey yok . Anlatılan abartılı doğum hikayelerine kulak asmayın yeter. Anlatıldığı gibi bi şey değil . Nasıl olduğunu anlamayacaksınız bile içiniz rahat olsun . Allah herkese benim gibi güselllll doğum yapmayı nasip eder . Korkacak hiççççç ama hiç bir şey yok . Allah hepinizi kurtarsın .

18. 26 Şubat 2008
  19. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    aynı korku bende de var. bunun yüzünden öyle asabi öyle karamsar oldum ki anlatamam.. evde duramaz oldum.. allahım hepimize hayırlı kolay