dogumdan çok korkuyorumm destege ihtiyacım var:(

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve nurcan006 tarafından 19 Ocak 2010 başlatılmıştır.

19 Ocak 2010
    Konu Sahibi : nurcan006
  1. nurcan006

nurcan006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doguma 3hafta kaldı ve ben geceleri korkudan uyuyamıyorum gözümü kapadıgımda dogum aklıma geliyor çokmu zor dogum lütfen yardım edineyvahedigeldismile

2. 19 Ocak 2010
  3. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Sakin ol bacım, ne bu korku. :hulya:

Herşey kendiliğinden gelişecek zaten, panik yapma:umursamaz:

4. 19 Ocak 2010
  5. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    108
    4,5 ay önce sezeryanla doğum yaptım..son gece birazcık korkum oldu o kadar..
    hastanede tüm sevdiklerim en başta eşim elimi tutarak uğurladı beni ameliyathaneye
    ameliyathaneye girince doktorum hep yanımdaydı..
    bana hadi uyuyorsun dedi ve uyudum :)
    bir uyandımki '' hadi kalk bebeğin ağlıyo'' dediler ve kucağıma bir bebek koydular
    böylece odama geldim..herşey çok güzeldi..
    hatta doktoruma doğum buysa her sene bir tane doğururum dedim :)
    bunu kısaca anlattım belki rahatlamana yardımcı olur diye..

korkulacak hiçbişey yok inanki,doğumdan sonra bebeğini ve eşinin gözlerindeki mutluluğu düşün canım..
    herşey yolunca gidecektir olumlu düşün rahat ol..

şimdiden sağlıklı doğumlar dilerim sağlıcakla bebeğini kucağına alırsın inşallah

6. 19 Ocak 2010
  7. nurcan006

nurcan006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kendimi sakinleştiremiyorum :KK43:

8. 19 Ocak 2010
  9. nurcan006

nurcan006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok tşk ederim inşallah herşey kolay olur

10. 19 Ocak 2010
  11. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    heralde ben kadar korkan olamazdı yalvarıyodum sezeryana giderken uyutun beni epidurel istemiyom diye ne haykırış ama görmen lazım şimdi sor ne hatırlıyon hiç bişey haaa pardonn bebğimin o ilk ağlamasını o ilk sesi korkumu o da ne yaa boşveeerrr inan düşündüğün gibi olmuyo şimdi diyorum ki doğurmak hikayeymiş asıl iş emzirmekte büyütmekte

12. 19 Ocak 2010
  13. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım korkma bukadar ..........kimseyede kulak asma çevrende herkes bişey söyler bide hamilelere ALLAH KURTARSIN demiyolar mı sinir oluyorum ..........sanki ölecek hasta ! tamam demek istedikleri o olmasada zaten hamile insanın kafasında bi sürü soru işareti var muhakak tuhaf olacaklardır.........Allah gayretini verir :) meleğine kavuşcaksın hiç düşünme..geçen arkadaşım doğum yaptı telde konuştuk öyle dendiği gibi zor işkence gibi değilmiş nasıl korkutmuşlar beni dedi .........hiç üzme kendini stres yapma meleğini kucağına alınca herşeyi unutacaksın :)

14. 19 Ocak 2010
  15. nurcan006

nurcan006 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürediyorum sizlere peki normal dogumla ilgili bilgi verebilirmisiniz bana ben normal dogum düşünüyorum ve daha önce bi düşük yaptım o yüzden korkuyorum?

16. 19 Ocak 2010
  17. ruj22

ruj22 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    386
    Ödül Puanları:
    163
    buarada hayırlı doğumlar sağlıkla al bebeğini kucağına bide zevkli yanlarını düşün işin bebeğine ilk giydirceklerini düşün giyceğin geceliği düşün hastanede nasıl çikolata ikram etsek acaba kimler gelir bebeğimle ilk pozum çok önemli aman iyi çeksinler de kendini doğuma endeksleme o an herşey yoluna giriyo zaten oan sen bi prenses oluyosun çok özel oluyosun herkez destek veriyo zaten rahat ol

18. 19 Ocak 2010
  19. taha0203

taha0203 EVLİ-MUTLU-ÇOCUKLU:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oooo böyle korkarsan olmaz ki ama bebişide strese sokarsın.inan ki korkulacak hiçbişey yok.ben 20 dakkada doğurdum.normal doüum oldu ve gerçketen çok kolay oldu tabi canın yanacak ama o anı yaşamak herşeye değer.
    korkutmak gibi olmasın ama bence sen doğum sonrasından kork.uykusuz,yorgun geceler seni bekliyor.şimdi uyu uyuyabildiğin kadar,nasılsa sonrasında uyuyamayacaksın.hadi hayırlısıyla,sağlıkla al bebiş kucağına inşallah.kaydirigubbakcemile3