dogumdan sonra adet düzenii LÜTFEN YARDIM :((

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve Prm.Oznur tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

28 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : Prm.Oznur
  1. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yaaa üffff kızlar kafayı yicem yardım edinn ben 3 nisan da dogum yaptım 18 mayısta , 25 haziran 22 temmuzda regl oldum fakat buay mens olmadım patlayacak gibiyim karnım mens olcak gibi agrıyo fakat olmuyoo afedersiniz ama eşimle dogru düzgün ilişkiye bile girmedik. gittim gebelik testi aldım korkumdan test yaptım ama negatif çıktı. ya böyle durumla karşılaşan varmı? işe başaladım acaba strestenmi? yoksa hormonlardanmı? üff çıldırıcamsenağlama ya inaşllah korktugum gibi degildir :Saruboceq: akıl verin bana ya

2. 28 Ağustos 2008
  3. circassian

circassian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vallaha güzelim inşallah korktuğun gibi değildir.Sen git bir an önce spıral falan taktır.hormanlarına gelince zaten düzenli oluyomuşsun söölediğin kadarıyla........Sen doktoruna bir danış bence.....

4. 28 Ağustos 2008
  5. joen

joen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim bende aynı durumdayım. 13 marta doğum yaptım ilk reglimi 27 haziranda ikinci reglimide 26 temmuzda olmuştum normalde bugünlerde gelmesi gerekiyor ama ne yazıkki hiç gelecek gibi durmuyor :KK43:(( en kısa zamanda gelmesi için bende dua ediyorum

6. 30 Ağustos 2008
  7. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ohh ALLAHA çok şükür başladı canım strestendi sanırım inşallah seninde korktugun gibi olmaz a.s.

8. 30 Ağustos 2008
  9. joen

joen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senin adına çok sevindim canım benim bu gün oldu hala yok test yapmayada korkuyorum bakalım birkaç gün daha bekliyeceğim eğer gelmezse test yapmaktan başka çarem kalmıyacak herhalde :KK43:(

10. 30 Ağustos 2008
  11. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    bende 3 martta dogum yapmıştım bu ay bendede çok gecikti ama geldi daha düzene girmemiştir stres yapmayın

12. 30 Ağustos 2008
  13. Begum84

Begum84 KAYRA VE DEFNE'NİN ANNESİ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende ilk reglimi 12 haziranda, ikinciyi 20 temmuzda oldum ama bu ay tık yok. arada ağrı oluyo ve cım acayip çikolata tatlı istiyo ama daha bişey olmadı..bende yakın zamanda spiral taktıracam. çok korkuyorum yine hamile kalırım diye....

14. 30 Ağustos 2008
  15. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    AYYY KIZLAR BEBİŞLERİMİZ ÇOOK KÜÇÜK DAHA HEM KENDİMİZİ TOPARLAMAMIZ AÇISINDAN HEMDE BEBEKLERİMİZİN BAKIMI AÇISINDAN DAHA ÇOOK ERKEN İNŞALLAH SİZİNKİDE BAŞLAR EGER DAHA BEBEK İSTEMİYORSANIZ a.s. BENİMDE 38 GÜN SONRA OLDU

16. 30 Ağustos 2008
  17. baranxixnannesi

baranxixnannesi cantanem baranım benım Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben dogum yapalı 8ay oldu hala duzene gırmedı anlamadım gıttı. olsamda 1gun suruyo

18. 30 Ağustos 2008
  19. Prm.Oznur

Prm.Oznur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    CANIMYA ADET DÜZENİMİZ ALT ÜST VALLA BEN ÇOOK DÜZENLİ GİDİYORDU BU AY GEÇ OLDU ÇOOOK KORKTUM İNŞALLAH HEPİMİZİN BİR AN EVVEL DÜZENE GİRER a.s.