doğumdan sonra bebeğimi kaybettim

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve cice tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : cice
  1. cice

cice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    30 10 2008 de hamile olduğumu öğrendiğimde çok sevinmiştim 19 07 2008 evlendim 2 ay sonra hamile kaldım ama sonunun bu kadar acı olcağını bilemezdim onu hissetmeye başladıkca heycandan ağlıyordum çok korkuyordum onu kaybetmekten belkide içime doğdu hep ilk doktora gittiğimde zeytin gibiydi her ay özele gittim 8 aya kadar doktor her gün bebeğini hissetmelisin hissetmessen gel demişti hergün onu dinliyordum ama çok stresliydim nedense hergün ağlıyordum çok hevesliydim ama erkek olduğunu öğrenince annem çok sevindi çünkü ilk torunu olcaktı normalde haziranda bebeğimi kucağıma alcaktım ama 03 05 2009 günü bebeğim hiç oynamadı bi gün öncede oynamamıştı ve başım çok ağrıyordu doktorumu aradım hastaneye git dedi gittim kalp atışları düzensiz bebek çok sıkıntıda dediler hemen sezeryana aldılar bebeğim doğar doğmaz ölmüş 1 kilo 440 gr dı nedeni karnımda pisliğini yutmuş akciğerleri gelişmemiş o yüzden gözleri katarak dediler eşim görmüş çok tatlıydı dedi ama göremedim sadece içine konduğu kovayı gördüm içini açıp bakamadım otopsi olmasını istedim nedenini öğrenmek için her ayda dr gittim nasıl anlamadı bilemiyorum bu durumu kendimide suçluyorum çünkü hergün ağladım bide kiloluydum ondanda olabilirmi bilemiyorum canım çok acıyo 9 ay geçti unutamıyom hastaneden eliboş çııkmak çok acı şimdi tekrar hamile olmak istiyorum zayıflamam lazım şuan 98 kiloyum ama korkuyorum acaba yine bunları yaşarmıyım onu çok özlüyorum

2. 12 Şubat 2010
  3. map

map Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    88
    Başın sağolsun arkadaşım bebeğin cennette ve bir melek o. Seni orada bekleyecek. Ben de melek annesiyim acıları hiç geçmedi. Benim sana önerim kilo ve sağlık problemin varsa bunları çözmeden tekrar gebe kalmaman arkadaşım. Rabbim sabır versin.

4. 12 Şubat 2010
  5. seymacim

seymacim Seymanin ve 3 Melegin Annesi Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Basin sagolsun canim Allah sabir versin sana...
    Bebegini dogurma hayaliyle hastaneye gidip eli bos cikmanin ne kadar aci oldugunu bende maalesef cok iyi biliyorum...
    Benim oglum öleli iki sene oldu 38 haftalikken karnimda öldü...

Canim insaallah tez zamanda hamile kalirsin ve bebegini kucagina alirsin...
    Kilo meselesini doktoruna danis bence...
    Tabiki zayif bir sekilde hamile kalmak daha iyi ama olmuyorsada doktor kontrolünde bir hamilelik gecirebilirsin...

Benim halamin kizi 100 kilo ile tüp bebege basladi ve saglikli bir sekilde bebegini dogurdu..

Cennette bizlerin kucaginda bebeklerimiz olacak Insaallah

6. 12 Şubat 2010
  7. cice

cice Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim size acımı paylaştığınız için sizin başınız sağolsun

8. 12 Şubat 2010
  9. demlicay

demlicay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım sana ve ailene Allah sabır versin
    inan diycek bir söz bulamıyorum
    inşallah dilerim Allah tan tekrar hamile kalır güzel bir hamilelik geçirir ve sağlıkla sıhhatle bebeğini kucağına alırsın

10. 20 Mart 2010
  11. seda1986

seda1986 çooook mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    tatlım mrb ben daha yeni katıldım aranıza başın sağolsun öncelikle allah bi daha göstermesin acıların en büyüğü rabbim en zamanda tekrar sağlıklı evlat nasib etsin.bende çook kilolu hamile kaldım 92 kğdum doğuma girdiğimdeyse 103tüm ama dr süperdi hiç bi promlem yaşamadım.bence bunu dr anlamalıydı bi daha aynı dr gitme bence canım kendine ii bak sevgiler bursadan