Doğumdan sonra Eşinize Olan İlginizde Azalma Oldumu

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve KuzuYasin tarafından 21 Eylül 2008 başlatılmıştır.

21 Eylül 2008
    Konu Sahibi : KuzuYasin
  1. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    arkadaşlar sizlere de bu durumu danışmak istiyorum en azından benim yaşadıklarımı sizlerede yaşıyor musunuz merak ediyorum. doğum yapalı 6 ay oldu , hamile kalmadan önce eşime karşı daha ilgiliydim sık sık öperdim şakalar yapardım , yaramazlık yapardım..... şimdi hiç öyle değililm bir garip oldum . o bana yaklaşmasa inanın aklıma hiç cinsel birleşme gelmiyor :KK43:(( hamileliğimde sıkıntılı ağrılı geçti .. kendimi süslüyorum her yönden kendimi bakımlı güzel hissetmeye çalışıyorum eşim beni eskisi gibi çekici bulsun diye ... ama bir türlü yaklaşamıyorum ... bunu kafama çok takıyorum , hormonlarım yüzünden mi , yoksa bebeğe ve eve yetişiyim derken kendimi mi dinlendirmeye çalışıyorum anlamadım ... Üfff bir garip oldum .. Benim gibi düşünen hisseden arkadaşlar var mı aramızda :KK43:((

2. 21 Eylül 2008
  3. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ah canım olmaz mı ben de yorgunluktan uykusuzluktan hep eşime çattım uzun süren küslüklerim oldu çünkü herşeye çok sinirlenir olmuştum hala da öyleyim aslında, eşim de kızımızla fazlasıyla ilgileniyor, yardımcı oluyor ama bir gün yardım etmesin sinir oluyorum, bir de hala regl olamadım onun da etkisi var sanırım, çok sinirliyim. cinsellik konusunda da senin gibiydim 1 aydır falan yavaş yavaş normale dönmeye başladı sanırım, ilk zamanlar hiç eskisi gibi olamıcaz gibi geliyordu ama.

4. 21 Eylül 2008
  5. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    40 ım çıktıktan sonra normale döndü cinsel hayat.ilgi de aynı şekilde devam.eskisi gibiyiz.yani hala sevgili gibiyiz.(nazar değmesin maşallah diyeyim.) lohusalık döneminde soğukluk oluyor tabi.o dönemde ilişki olmasada birbirimize sarılıp yatmak bile yakınlaşmak için önemliydi.

6. 21 Eylül 2008
  7. nnurayy

nnurayy annesinin bal-kaymagi Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    offffffffffffffffffffffffff ya desmeyin yarami aynen kizlar ustelik bende adet olmadim 23 nisanda dogum yaptim tik yok daha dogum kilolarimi veremedim adet gorememenin siniri ustelikte harika bir esim var bebege bakar temizlik yapar yemek yapar her bos aninda bir yerlerdeyiz ben su durumu atlatiyim diye ,birlikte olurken taklit yapiyorum ya utaniyorum bu itirafimdan eski halimi ozluyorum emziriyorum diye diyette yapamiyorum cildircam gecen gun farkettim kurdesen dokuyorum psikolojik yardim mi alsam dedigim oldu firijitmi oldum dersiniz

8. 21 Eylül 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    bzıdede olmustu zamanla duzelıyor emın ol cnm

10. 21 Eylül 2008
  11. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

bende doğum sonrası eşine hiç ilgi göstermeyenlerdenim.doğum yapalı 1 ay 23 gün oldu daha bizde tık yok.eşim bişey demesin diye 10 gündür ondan önce yatağa yatıyorum hatta bazen uyumuş numurası:asigim: napalım gecer sanırım

12. 21 Eylül 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende doğum yapalı 6 ay oldu. aynı durum malesef bende de var.kadın olduğumu unuttum annelik duygularım onun önüne geçti sanırım.böyle devam ederse evliliğimiz çıkmaza girecekkafamçokkarıştı

14. 21 Eylül 2008
  15. Gkcn

Gkcn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar zamanla geçer bence.fazla kafaya takmayın..

16. 21 Eylül 2008
  17. sedefcik

sedefcik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşa katılıyorum zamanla geçer.

18. 22 Eylül 2008
  19. mehtap86

mehtap86 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aynı seylerı bende yasıyorum esımlede konustum umarım duzelıcek oda soyluyor yanımda olmaya calısıyor eskı gunlerımızı cok ozluyorum her anlamda sogugum esıme karsı doktorla konustum bana dedıkı hamılelık baslı basına bır hastalık gıbı butun hormonların degısıyor butun organların buyuyor ve dogum yapınca bunlar bırden eskı halıne donmeye calısıyor dogum yapan bı kadının psıkolojısının eskı halıne gelmesı 2 seneyı buluyomus martta dogum yaptım hala adet gormedım oda cok sınır yapıo emzırdıgımız ıcın cınsel ısteksızlık oluyomus ayy bılmıyorum valla en kısa surede bu durumdan kurtulsam ıyı olucakk