doğumdan sonra huyunuz değişti mi?

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve esther tarafından 7 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : esther
  1. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    ben çok değiştim doğumdan sonra. anne olmanın verdiği hassasiyetle sanırım daha merhametli olmaya başladım mesela çocuklara karşı daha anaç davranmaya başladım
    ama bendeki asıl değişiklikler olumsuz yönde oldu. doğumdan sonra daha sinirli biri oldum. ağzımdan pat diye istemediğim sözler çıkıyo sevdiklerime karşı. insanlar bana batıyor bazen. bi bakıyorum kendi kendime sesli sesli birine kızıyorum. acaba emzirmeden mi kaynaklanıyor, yoksa ben bozuluyor muyum? sizde nasıl değişiklikler oldu?

2. 7 Temmuz 2009
  3. titi8686

titi8686 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aynen valla bende cok sinirli oldum hormonlardan sanırım hele ılk aylarda yanıma yaklasılmıyodu.. annecim bana okadar yardım edıyodu ama ben hep bagırıp duruyodum:KK43: neyse bıraz azaldı ama yine de eşime göre annelik bana yaramamış:) kızıma surekli işimiz var bu annenle diyo :) ama gecer herhalde zamanla belkide hala adet olmadıgım içindir ki ben adet oldugumda da acayıp sınır bı tip olurum adet olursam gecer dıye dusunuyorum..

4. 7 Temmuz 2009
  5. mirisa

mirisa Sensiz bir an yaşamayalım Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende nedense çok duysusal oldum sanki çok sevdiğim biri ölmüş gibi oturup sebepsiz ağlıyorum çok sıkılıyorum ..ıtiraf edeyim bebeğime ilk birkaç gün alışamadım onu istemedim ama daha sonra canım oldu herşeyim o oldu..Ben aksine hamileyken çok sinirliydim çekilmezdim şimdi daha anlayışlıyım oğlumdan başka kimseyle uğraşmak istemiyorum çünkü..Sanırım sizinde böyle kızlar ..ınsan ondan başka kimseyle muatap bile olmak istemiyor..

6. 7 Temmuz 2009
  7. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    benim oğlum 4 aylık ama ben pek düzelemedim. adet de oldum ilk kez, bugün bitti. emzirme boyunca sürer mi acaba bu ruh hali? süt hüznü diyorlar ya...

8. 7 Temmuz 2009
  9. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    aynen bende çok sinirliyim boşlukta hissediyorum kendimi sanki hormonlardan kaynaklandığını düşünüyorum. eşime çok fazla yaklaşamıyorum isteksizim yani neden bilmiyorum.

10. 7 Temmuz 2009
  11. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    benimde huyum değişti.öncesinde çok asabi bi insandım şimdi baya hoşgörülü olmaya başladım.ama çok açıksözlü oldum,içimden geçeni hemen söylüyorum.eşim bana kızmaya başladı,biraz çeneni tut,insanlar yanlış anlayabilir,herkese herşey söylenmez diyor.ama ben kendimi tutamıyorum.bide çok kötü bişey azıcık ağzım bozuldu,dayanamayıp küfredebiliyorum bazen..

12. 7 Temmuz 2009
  13. EU3

EU3 Guest

sabır
    hem de ne sabır...
    ben ki annemin karnında 8. ayını bile doldurmayı beklememiş biriyim.
    ama herkesin söylediği söz çok değiştin sen..
    doğumdan önce iki saniye sabredemiyordum
    herşey parmak şıklatma süresi içerisinde olsun istiyordum
    şimdi tamamen farklı...

14. 8 Temmuz 2009
  15. esther

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    hah işte aynı ben. ağzım bozuldu ve biraz dedikoducu oldum. sinir oluyorum kendime :kedi::eek:

16. 8 Temmuz 2009
  17. simzu

simzu 3 kişiyiz artık :) (Arzu) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla birtek kendim sanıyordum anlaşılan herk aynı iyiki burayı okudum hatta akşama eşimede okutiyim bare bana kızıp duruo inşallah biran önce atlatırız bu durumları:Saruboceq: kalıcı olmasın yahuuu kafamçokkarıştı:uhm:

18. 8 Temmuz 2009
  19. caycan

caycan İbrahim Deniz'im Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    inşallah kalıcı olmaz ama sanmıyorum bence doğumla kendimizi tamamladık,kişiliğimiz oturdu heralde kaydirigubbakcemile3 eşim senin ağzın ne kadar bozuldu çok ayıp deyip duruyo,utanıyom bazen ama tutamıyom kendimi işte napayım. :kedi: