doğumdan sonra ilk ilişkiniz nasıldı

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve GECEYARISIGÜNEŞİ tarafından 26 Nisan 2008 başlatılmıştır.

26 Nisan 2008
    Konu Sahibi : GECEYARISIGÜNEŞİ
  1. kızlar doğumdan sonra ilk ilişkiniz nasıldı yaa ben çok korkuyorum

2. 27 Nisan 2008
  3. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    ben de korkmuştum başlarda..biraz zor tabi uzun süre ara verince . ama sonra düzeliyor:)

4. 27 Nisan 2008
  5. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım korkma bence psikolojik olarak korktugun zaman acımasa da acı cekiyorsun
    ben öyle olmuştum şimdi normale döndü

6. 27 Nisan 2008
  7. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    bende bu durumdan korkuyorum , yanlız bişeyi merak ediyorum sezeryanlı doğumdan sonra ilişkiye girmek daha mı kötü oluyor ? baskıyla iç dikişler acıyor mu acaba ? aranızda yaşamış olan varsa bilgilendirirse seviniriz

8. 27 Nisan 2008
  9. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    hayır canım sezeryan la sorun olmuyor zaten dinimize ğöre 40 gün belemen gerekiyor bilğin olsun die sölüyorum o sürede yaralar dikişler düzeliyor tabi seçim senin ben 40 ün dedim die beklemek zorunda deilsin selamlar

10. 27 Nisan 2008
  11. axi

axi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Ne demek beklemek zorunda degil Hem saglik Hem Dini acidan 40 gün beklemesi sart!
    dR lar bile hic bir inanca sahip olmayan doktorlar 6 hafta beklenilmesini sart kosuyor Ki 6 ..haftanin sonunda dr kontrolünden gecip girmesi daha uygun
    Ben burda cok bayana tercümanlik yaptigim icin yeterince Kötü Sonuclara sahit oldum dikisi acilip kanamasi olanlar mi dersin? Yoksa tekrar dikis olanagi olmadigi icin ömür boyu o halde sorunlu cinsellik yasiyanlarmi yoksa enfeksiyon gecirenlermi yani en güzeli dinimizin emrettigi sekilde beklemeli arkadasimiz sagligi acisindan bunu bilir bunu öneririm
    Sevgiler..

12. 27 Nisan 2008
  13. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    hanımlar ben zaten beklemekteyim , benim sorum anlaşılmadı galiba :)) sezeryan dan sonra ilişkiye girildiğinde haliyle erkek üstte yüklenince iç dikişlerde acıma oluyor mu ben bundan biraz düşüncedeyim ..

14. 27 Nisan 2008
  15. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben sezeryanla doğum yaptım ve 50 gun beklemek zorunda kaldım cunku hemen lohusalıgımdan sonra reglı oldum kı gecen gun cok canım yandı nedendır bılmıyorum ama kızlare dıkkat edın bence

16. 27 Nisan 2008
  17. scapula

scapula 2 yavrulu anne Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kizlar bende bu 40 gün konusunda birsey söylemek istiyorum,burda inancsiz olsun hristiyan olsun drlar ve ebeler dogum sonrasi sizde zaten var bunu biliyorsunuz,diye baslyorlar ve ayni telkini veriyorlar,birde lohusalikta hijyene dikkat etmeyenlerin ilerde vajinalarindan koku sikayetleri olacaklarini ekliyorlar...bilginize...

18. 27 Nisan 2008
  19. madam x

madam x Guest

valla benimkide tam tersi oldu ben hiç kotkmadımda eşim canımın acımasından korktu ayyyyyyyyy aşkım benim ya çok özlemiştim onu Şeniz eeeeee kolay değil baya ara veriyosun hiç korkma normal doğum yapmıştım ve hiç acı hissetmedim ama tabi benim kırkım çıkana kadar dikişlerim iyileşmişti