doğumdan sonra incelme önerileri ;)

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve crescentmoon tarafından 6 Kasım 2008 başlatılmıştır.

6 Kasım 2008
    Konu Sahibi : crescentmoon
  1. crescentmoon

crescentmoon ¢яєѕ¢єηт Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Doğumdan sonra eski formunuza ve kilonuza dönmenin başlıca yolları egzersiz ve dengeli beslenmedir. Yalnızca kilo vermek size formda bir görünüş kazandırmaz ve karın bölgenizi inceltip sıkılaştırmaz. Sevdiğiniz ve programınıza uygun bir spor ya da egzersize karar verin ve düzenli olarak çalışın. Basit kurallara uyarak hamilelik sırasında aldığınız kiloları doğal olarak ve yavaş yavaş vereceksiniz:

* Sağlıklı ve makul ölçüde beslenin
    * Atıştırmak için meyve ve yoğurt gibi yağ oranı düşük yiyecekler seçin
    * Yağlı yiyecekleri mümkün olduğunca az yiyin (ama kendinize ara sıra bir ödül vermeyi ihmal etmeyin)
    * Bol bol su için
    * Çalışma programınıza uyun
    * Zayıflamak için fazla acele etmeyin.

Alıntıdır...

2. 6 Kasım 2008
  3. cenikiz

cenikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben plates yapmaya başladım her sabah saat 10da ebru şallıyla beraber :) ve faydası olacağına inanıyorum çünkü hareketler çok güzel.karnınız sıkılaştırmak,belinizi inceltmek,kalçayı sıkılaştırmak ve bacakları sertleştirmek için (özellikle de iç bacakları) süper hareketler gösteriyor hepinize tavsiye ederim.

4. 6 Kasım 2008
  5. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende plates yapıyorum ama yürümedende olmuyor tabi haftada üç gn yürümek lazım ve tabi yediklerimizden kesmek

6. 6 Kasım 2008
  7. "NAZ"

"NAZ" Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende hamileliğinde :CüvCüv: 20 kilo almış bir anne olarak oğlum sayesinde hamileliğimden önceki kiloma döndüm benim oğluşum biraz fazla huysuzda teyzeleri,:ecrin_bebek: platese falan gerek kalmadı ama unutmadan yütrüyüş yapmayı ihmel etmiyorum tabiii...:hooray: