dogumdan sonra kac gun icinde iyilestiniz

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve sukriye tarafından 22 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

22 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : sukriye
  1. sukriye

sukriye Guest

slm anneler bi sorum var dogum yaptiktan sonra kac gun icinde iyilestiniz lohusaliginiz kac gun surdu nasl gecti her sey yolunda gitti mi????
    ben normal dogum yaptim yalniz epidural igne yaptirdim bundan kaynaklandigini soyluyolar cok zor iyilestim cok cektim....Gercekten igrencti tam kirk gun belim agridi kendimi toparlayamadim kirkinci gunde belim tutuldu hareketsiz kirk gunluk bebegimi besigine yatirirken donup kaskati kaldim ancak ambulansla hastaneye gidebildim bes gun surekli masaj tedavisi ile yeiden yuruyebildim oyle gozum korktu ki korkarim bilinc altimda kaldi bu acilar ikinci bebegim olmaz mi aceba bu yuzden sizlerde tecrubelerinizi paylasin simdiden tesekurler a.s.

2. 22 Ağustos 2007
  3. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    seninki şanssızlık olmuş canım ya. ama epiduralden memnun kalmayanlar bağıra çağıra doğurun diyenler var. ben normal doğum yaptım. ilkinde 7. gün şehirdışına çıktım. ikincide 9 gün doğum sancısı gibi sancı çektim. üçüncünin doğum sonrası biraz ağır geldi bana. 10-15 gün boyunca hergün başka yerim ağrıdı.

4. 22 Ağustos 2007
  5. ze-ta

ze-ta EmEkli Editör :P Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    108
    sızınkılerı okuyunca benım masallahım varmıs demeden edemedım ve ben celımsız bırıyım :KK43: 40 kıloyla hamıle kaldım 56 ıle dogum yaptım ustelık normal dogum yaptım ve dogumdan sonra hıc yatmadım sadece 4-5 gun oturamadım yan oturdum o kadar onun dısında cok ıyı gectı ve 30.gunun sonunda lohusalıgım bıttı.

6. 22 Ağustos 2007
  7. cnvr

cnvr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    :nazar::nazar::nazar:

8. 23 Aralık 2007
  9. ASYAA

ASYAA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben sezeryanla doğum yaptıım.hıc yatmadım bılee cok rahat gectı

10. 24 Aralık 2007
  11. mondschein2

mondschein2 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadasim valla bende epirural ignesi oldum inan hic bir sorunu allaha sukur cekmedim hastanede 5gun kalmam gerekiyordu ben sadece 2gun kaldim eve gittim ve 4gun evimi supurup siliyordum valla,,,,

12. 25 Aralık 2007
  13. vixsxneli pasta

vixsxneli pasta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben 55 Kğ Dan Hamile Kaldim 60 Kğ Da Doğum Yaptim 3 Kğ 200gr Di Oğluşum.cts Doğum Yaptim Sezaryan Pazar Hstaneden çiktim Pzrtsi Ev Süpürüyordum

14. 25 Aralık 2007
  15. tatlixsxoxgxlum

tatlixsxoxgxlum kızım İLKE 1 yaşında:)) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaşım bende normal doğum yaptım aslında çabuk ayapğa kalkıyorsun fakat 1 hafta kadar üzerine oturmaman gerekli ben bebeği emzirmek için uğraştığım için üzerine oturdum malesef dikişler açıldı tekrar dikilmek zorunda kaldı benden tavsiye normal doğum yapanlar hemen oturmaya kalkmasınlar..neyseki şimdi iyiyim bir sorun yok..

16. 25 Aralık 2007
  17. pinark1

pinark1 Aktif Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben de sezeryanla dogum yaptim ertesi gun kalktiktan sonra bidaha hic yatak dosek yatmadim. bebek 4 gunluktu biz alisveris merkezinde geziyorduk. :teytey: bende epidural vurdurdum ama hic bel agrisi falan cekmedim. benim butun sorunum ilk bir hafta gogus ucu problemimdi onu hic unutamam. dogum sancisindan beterdi iskence. :bbo:

18. 25 Aralık 2007
  19. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    sezeryanla doğum yaptığım halde doğumdan 8 saat sonra ayağa kalktım ve bir daha oturmadım. Doktorum bana yeter artık otur diye kızmıştı. Bu kadarda yorma kendini demişti. Eve geldikten sonra ertesi günde temizliğe başlamıştım.
    Ama her bünye farklıdır güzelim. Fazla takma kafana demekki senin bünyen biraz daha narinmiş.
    Bu arada sen bebişinle ilgilen. Sağlığınız yerindeyse sorun yoktur.