Dogumdan sonra kılolar hanımlar onerınız varmı

Konusu 'Doğum ve Sonrası...' forumundadır ve gokce_efe tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : gokce_efe
  1. gokce_efe

gokce_efe gökçe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    MERHABA yaklasık 4 ay once dogum yaptım ve bıldıgız gıbı kılolarla basımm dertde aslında cok fazla kalmadı 4 5 kılo ama sankı daha fazla varmıs gıbı hanta duruyorum onerısı olan varmı neyapacagmı sasırdım dıyetde yapamıyorum emzırdıgım ıcın aynı dertden yakınanlarla konusursam sanırım rahatlıcam :)

2. 7 Eylül 2009
  3. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    aynen bende 3,5 ay önce doğrudum.. hala kilolarımı vermedim. senin azmış kilo derdin.. be e yapyım tam 13 kilo fazlam var:KK43:(verebilecekmiyim onuda bilmiyorum.. vermememkten kokruyorum:-)(emziridğimden diyette yapamıyorum.nolcek halim bilmiyorummm:KK43:(:-)sinifsinif:

4. 7 Eylül 2009
  5. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    bol bol su icin,sIk ve az yiyin..ben bu sekilde eski kiloma kavustum hemde cok kisa bir sürede.

6. 7 Eylül 2009
  7. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    çok zor gidiyor doğum kiloları bence,nedenini çözdüm.uykusuzluk ve stres...önceden daha hızlı kilo verebiliyordunuz değil mi?şimdiki yaşantımızla aradaki fark uyku ve bebek bakma stresi

8. 7 Eylül 2009
  9. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım sakın üzülme,doktorun sana spor yapabilirsin dediyse ki bana sezeryandan 2 ay sonra başlayabilrsin demişti.bebek hareketlenmeden ya da o uyurken plates yap,yavaş gidiyor ama gidiyor.bol su iç,emziriyorum diye dünyaları yemene de gerek yok.normal yersin,zaten uyumak süt yapıyor.az önce de dediğim gibi bi uyusak herşey çözülcekkaydirigubbakcemile2

10. 11 Eylül 2009
  11. gokce_efe

gokce_efe gökçe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende spora baslamak ıstıyorum spor salonuylada konusdum 2 ay yeter dedı ama cok yorulup bebege enerjımın kalmamasından korkuyorum...bır arkadasım evde ıs yaparken karnını strec fılımle sar bıkac saat dursun demısdı sımdılık onu denıcem

12. 12 Eylül 2009
  13. KIZLARIMCANLARIM

KIZLARIMCANLARIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.710
    Ödül Puanları:
    238
    dünya kaar da yemiyorum.. ilk başlarda çok meyve suyu hoşaf falan içtim.. helva melva derken üsütüne de aldım kilo.. ama 1 aydır az yiyip bol su içiyorum..ama yinede yapıştı sanki gitmiyor.. çokda yemiyorum.. ama azaz sıksık değil.iki öğn yiyorum.. birde onu deniyim az ve sık.. teşkler..umarım veirirm.. birde memkik çekicem..

iyi fikir.. eskiden bir ara bende sarardım streç filmle.. sağol.

14. 15 Eylül 2009
  15. gokce_efe

gokce_efe gökçe Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kılodan cok korkmuyorum aslında bı sekılde dıkkat edersek verılecegıne ınanıyorum asıl benı strese sokan gogusler acaba hep boyle assagıya dogrumu bakıcak yoksa emzırme donemı bıttıkden sonra yukarımı bakıcak :)

16. 4 Ocak 2010
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.