doğumdan sonra nasıl korunmayı düşünüyorsunuz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve brn1987 tarafından 31 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    31 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : brn1987
  1. brn1987

brn1987 meleğimi büyütüyoruz Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben daha 34 haftamı yeni bitirecek biri olarak erkenmi endişelenmeye başladım bilmiyorum ama nasıl korunacağıma karar vermenin zamanının geldiğini düşünüyorum doktorla ve deneyimli anneler yani benim annem en azından spreyi öneriyor ama ben çok korkuyorum rahim dısarı alınarak uygulanıyormuş siz sprey ve Deri altı implantları hakkında ne düşünüyorsunuz aylık yada 3 aylık iğneleri de emzirme döneminde öneren doktorlar var ama önermeyenler çok fazla ben hapla ve kazala hamile kalan biri olarak nasıl korunmama gerektiğine en kısa sürede karar vermem gerektiğine inanıyorum doktorumla görüşmeden sizden fikir almak istedim şimdiden yorum yapan ve bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim

2. 31 Ağustos 2010
  3. kayradorugum

kayradorugum 23.12.2009/15:00 Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    eğer emzirirsen spiral prezervatif 3 aylık iğne yada implantla korunabilirsin
    aylık iğne ve doğum kontrol hapı kullanamazsın sütünden geçiyormuş
    ben 3 aylık iğne kullandım kilo aldırır dediler aksine kilo verdim ve hiçbir yan etkisini görmedim sadece adet olamadım
    2 kez vuruldum oğlum 7 aylıkken bıraktım adet olabilmek için şuan oğlum 8 aylık oldu hala adet olmadım çok sık emzirdiğim için adet olmuyorum galiba ...
    şuan prezervatifle korunuyoruz en sağlıklısı o vücuda hormon girmiyo en azından ...

4. 31 Ağustos 2010
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.