dogumdan sonra ne zaman dısarı cıkılır

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve shannon tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm arkadaslar dogum yapalı 13 gün oldu dikişlerimi aldırmak dısında dısarıya cıkmadım lohusalık psikolojisi bende de var canım herseye sıkılıyo bebegimi herkesten kıskanıyorum arasıra aglıyorum sizde aynı seyleri yasadınızmı dısarı ne zaman cıkmaya basladınız herkes 20 gün cıkılmaz diyor ama evdede bunaldım siz ne zaman dısarı cıktınız dogum yaptıktan sonra

2. 31 Mart 2008
  3. Schirin

Schirin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    ben hemen cıktım bisürü ev gezmelerinede gittim akşamdan sonrada gittim hiç bişey olmadı bence evde kendini daraltma

4. 31 Mart 2008
  5. EU3

EU3 Guest

ben doğumumu yaşadığım şehirden 45 dak mesafede çorluda yaptım.3. gün eve döndüm 5.gün tekrar kontole gittik 7. gün tekrar gittik .15 günlükken tekrar 2 hafta sonundan beride çocuğu emzirip uyutup anneme bırakıyorum 15-20 dak olsada eşimle çıkıp bi hava alıyorum bence kendini eve kapatma sonuçta senin gerginliğin sütünden çocuğada geçer

6. 31 Mart 2008
  7. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    eğer canın dışarı çıkmak istiyorsa çık tabi ki bunun kuralı mı olur ben ertesi gün çıkıp hava aldım havalar biraz daha düzelsin oğlumu da alıp çıkacağım mesela önümüzdeki cumartesi çıkabilirim 21 günlük olacak o zaman benimki:)

8. 31 Mart 2008
  9. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    bende hastaneler dışında pek çıkmadım..neticede o karda kışta napayım da gezeyim..havalar güzelleşti kendimi sokağa attım...bizdede kırkın çıkmadı hele bi dur olayı vardır ama ben pek takılmam öyle şeylere...

10. 31 Mart 2008
  11. cananfs

cananfs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben dogum yaptıgımda havalar kotuydu pek çıkma ımkanım yoktu,ama bır haftalıkken markete gıtmıştık.yanı kendını kısıtlama,kendını nasıl ıyı hıssedeceksen oyle yap canım,bunun bir kuralı yoktur.

12. 31 Mart 2008
  13. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    yok adaşım sanırsam seninle aynı dönemde doğum yapmıştık malum kasımda kar olayı çoktu arabamızda olmadığı için bi yere çıkamadık demiştim..yoksa havalar düzeldi aldım kızımı kucağıma dışarda geziniyorum..yoksa kırkımın çıkmasını pek takacak bi yapım yoktur benim..

14. 2 Nisan 2008
  15. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    doğum yaptım 1 haftalık lohusayken gece 12 matinesine sinemaya gittim...psikolojim bozulmuştu....en iyisi dışarı çıkmak evde olmak çok b unaltıyor

16. 2 Nisan 2008
  17. nazlxixcan156

nazlxixcan156 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evde kendini kasma çık gez tabi hem açık hava bebeklere de iyi gelir zaten D vitamini alabilmesi için hergün 15 dakka kadar güneşlendirmek gerekli bebekleri(öğlen sıcağı hariç)

18. 6 Nisan 2008
  19. SeR@P

SeR@P Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Ben ilk hafta disari ciktim,Oglus disarda olmaktan buyuk keyif aliyor tabi bende.Bence evde oturup daralacagimiza cikip dolasmaliyiz kesinlikle..