Dogumdan Sonra Size Kim Bakti

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve shannon tarafından 31 Mart 2008 başlatılmıştır.

31 Mart 2008
    Konu Sahibi : shannon
  1. shannon

shannon Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    SLM ARKADSLAR dogum yapalı 13 gün oldu 15.gün annem gidecek kayınvalidemin evi cok yakın ben hergün sana gelir bakarım yemegini yaparım falan diyo bense bir sey diyemedim ama ya hergün gelirse gitmek nedir bilmezse birde bebegimi ondan cok kıskanıyorum kucagına alınca kanım cekiliyor hemen almak istiyorum o ve aileside bebegime tapıyor yani bence bana bakmak için degil bebegimi sevmek için gelmek istiyor sizde aynı duyguları yasadınızmı yada yasıyormusunuz sizce ona karşı nasıl tavır sergilemeliyim yada yalnız kalmaktansa onun gelmesi dahamı iyi lütfen fikir verrin fikirlerinize ihtiyacım var

2. 31 Mart 2008
  3. EU2

EU2 Guest

TEPKİNBİRAZ GARİP DEĞİLMİ SANA İYİLİK YAPMAK İSTİYOR SONUÇTA ONUNDA TRUNU VE BUKADAR SEVMELERİ SENIN HOŞUNA GİTMELİYKEN SEN TAM TERSİ DÜŞÜNÜYORSUN BİLEMİYORUM YANLIŞ ANLAMA AMA TEPKİN GARİP VE YERSİZ GELDİ...:uhm:

4. 31 Mart 2008
  5. Suko

Suko Guru Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    348
    Canım sonuçta onların da torunu tabi ki onlar da sevecekler kucaklarına alacaklar bilmiyorum bebişinin cinsiyeti ney ama ileride senin gelinin de sana torununu vermek istemese üzülmez misin?Arıca daha yalnız kalmak için çok erken kayınvalidenin gelmesi senin için oldukça iyi olur

6. 31 Mart 2008
  7. incisu

incisu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay guselımm bende evde yabancı bırılerı dolassın sevmem ama bulundugun durum itibari ile bence yardıma ıhtıyacın var...yenı dogmus bı bebege bakmak kolay olmasa gerek bırılerı yanına 3-5 gun gelmesın bak nasıl onların kıymetını ogreneceksınn. bencee hıc durumundan sıkayet etmee.en kolayından bı dusun yanında kımse olmasa bebegını nasıl banyo ettircen yanlız başına :icecream:

8. 31 Mart 2008
  9. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bence sana yardım etmek istediği için mutlu olman lazım

10. 31 Mart 2008
  11. KuzuYasin

KuzuYasin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    canım ben bebeğim 40 ı çıkana kadar annemde kalıcam . bu bakımdan şanslıyım . inanır mısın hamileyken bebeğimi bende kıskanırım kolay kolay sevdirmem diyordum ama doğunca farklı oldu , kayınvalidemin torununu sevmesi hoşuma gidiyor , minicik bir bebek nasıl sevilmez ki ? ama senin kayınvalidenler bebeği severken fazla rahatsız ediyorlarsa bilemem sonuçta sevmekten sevmeye de fark vardır ! mesela uyurken bebeği kucaklayıp öpüp sevmek isteyenlere çok tepkiliyim .. bence kayınvaliden gelip sana yardım ettiğinde senin için faydalı olacaktır .. ama ben kendim baş ederim diyorsan sen bilirsin :))

12. 31 Mart 2008
  13. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Anlıyorum Senı Insan bebegını her seyden kıskanır. Ben Dogumdan Sonra Depresyona Gırmıstım Doktorum Kullanmam Icın CıpraLex verdı Ama kesınlıkle Onermedı bebegınle Sureklı Sen ılgılen o zaman atlatırsın Dedı bana Kesınlıkle Senden baska kımse kucagına almasın Seven olursa da senın kucagında sevsın demıstır.. Tabı bunlar Doktorun Soyledıklerı.. Ben 05 01 2006 Da Kızımı Dogurdum Annem Sadece Benım yanımda bı Gun kaldı El bebek Gul bebek kayın vaLıdem Gorumcem Annem bakmıstı bana Tabı Annemın kalmasını ısterdım Ama Annem Kayınvalıdem kadar Tecrubelı bı kadın degıldı Cocuk konusunda..Benım Kayın VaLıdem Torunlarına Cok duskun bır ınsan ( Kızının cocuklarına ) Benım Cocugum oldugunda Acaba onlar kadar sever mı dıyordum Zaten kayınvalıdemle beraber oturuyorum Cunku Esım Aılenın Tek Cocugu ve Allah Rahmet eylesın babasını 3 Aylıkken kaybetmıstı. O yuzden ben kayınvalıdemle beraber oturmak ıstedım Allah razı olsun Tahmın Ettıgımın Aksıne Cok cok ıyı Cıktı her ne kadar Kıskansamda Cocugumla Ilgılendıgı Zaman bu Durumu Cok hosuma Gıdıyor Inanırmısınız Kızım ılk olarak Ona anne dedı ve 4 4Luk bakıyor Cocuguma Kızının Cocuklarıda neymıs =)) bırı benım kızıma Surat Assın Resmen kayın valıdem dusman oluo o kısıye Sımdı Ise Gorumcemın Cocukları Kıskanıo bennu Dogdu anne anne artık bızı Sevmıo Dıe Yakınıyorlar :) Demek Istedıgım bırak Kayın valıden Sevsın Cocugunu Sen Torun Sahıbı Oldugunda Anlarsın Onları Torun Evlattan Once Gelırmıs derler.. Benım babam Gunde 3 Defa benı arayıp Konusurduk Cocugum olduktan sonra benı Sormadan Dırek bennuya ver Telı Derdı o Zaman da ben nasıl Kıskanırdım =)) Saatlerce bu yuzden Oturup agladıgımı hatırlarım :)+ Sen Logusasın Bence Senı Aksamları bıle yalnız bırakmasınlar Bebegın aglamasıdır Sudur budur bıde ılk Dogumunsa Acemıysen vay halıne =) ben ılk hafta Sabaha Kadar bebegımın Nefesını kontrol Ederdım acaba yasıyormu Dıe :) Annelık Duyguları Iste Allah uzun omurler Saglıklı Gunler nasıp Etsın sıze:nazar:a.s.

14. 31 Mart 2008
  15. SeADeniz

SeADeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Yabancı Dedıgınız Kısı Onun kayınvaLıdesı Ikıncı Annesı Sayılacak Insan Kesınlıkle Katılmıyorum Sıze bu Konuda..! KayınvaLıdelerımız Artık gozumuzde yabancı olmuslar baksanıza :) Acaba Eslerımız bunu Bılseler nasıl Davranırlar :)Tepkılerı ne olur :teytey:

16. 31 Mart 2008
  17. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    benim kırkım çıkana kadar kayınvalidem yanımda kaldı..çok da memnun olmasam sesimi çıkarmadım..neticede benim kızımsa onunda torunu..bütün işimi o yaptı bende yan gelip yattım..bence bunları düşünüp canını sıkma yatmanın tadını çıkar...

18. 31 Mart 2008
  19. dilegim

dilegim artık bambaşka biri Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bana da ılk dogumum da kayınvalıdem baktı ama onlar bebegı tabıkı sevecekler torunları çunku bence senın kıskançlıgın yersız canım