doğumu bekleyen kasım anneleri

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve mucizee tarafından 12 Kasım 2008 başlatılmıştır.

12 Kasım 2008
    Konu Sahibi : mucizee
  1. mucizee

mucizee annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bebeğini kucağına almayı bekleyen kaç kişi kaldık.bi aksilik çıkmazsa ben 21 kasımda bebeğimle buluşmayı bekliyorum inş.

2. 13 Kasım 2008
  3. fatma_yaldiz

fatma_yaldiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bizim kide süpriz yapmazsa eğer ay sonu gibi geliyor

4. 13 Kasım 2008
  5. myson

myson Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende 16 sında kucağıma alacağım inşallah.
    ve uykusuz geceler bitecek ....yada devam edecek mi demeliydim:mad:((

6. 13 Kasım 2008
  7. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben de varımmmm, sabırsızlıkla bekliyorum 28 kasımda bekleniyor doğum ama heran gelebilir diyor doktorumuz :)))
    bu arada biz dün gece eşimle resmen doğum tatkibatı yaptık , dün grip oldum bütün gün bebeğimi hissetmedim , akşam yemeğinden sonra tatlı da yiyince ve yine hareket olmayınca doktorumu aradım , hemen hastaneye git nst'ye gir dedi.. kızlar halimizi bi gormeniz lazımdı , once dogum cantamı aldım ay dedim eksikler var terlik falan koymadım daha hemen hazırlıyım cantayı dedim , esim de hazırla sonra ben panikle yapamam tek başıma dedi , ama çantayı elime alınca iyice bi panik oldum yok hazırlamıycam biz hemen hastaneye gidelim dedim.. neyse çıktık kapıdan önce kocam asansörden inerken üstüme çıktı , sonra ışık açıcam diye beni devirdi , arabayı otoparktan çıkaramadı , yolda kırmızıda geçti , yeşil ışıkta karşıya geçen yayalara çarpıyodu nerdeyse bi de üstüne bağırdı çağırdı onlara , hastanenin yolunu unuttu bambaşka yollara daldı , nihayet sapasağlam hastaneye vardık bu sefer de bomboş otoparkda park edecek yer bulamadı :))) baya bi uzun uğraşlardan sonra nst'ye çıkabildim , ebe aleti koyunca duyamadık oğluşun kalp seslerini sonra yavaş yavaş gelmeye başladı , en nihayetinde gümbür gümbür attığını duyduk meğersem hastayım diye o da kaçmış saklanmış sıpa :)) ama ömrümden ömür gitti , Allahım bir sağlıkla kucağıma alsam o günü bi görebilsem... böle işte kızlar dün halimiz çoook komikti :)) doğumda neler yapıcaz bilmiyorum artık..

8. 13 Kasım 2008
  9. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba... ben kasımın beşinde bebeğimi kucağıma aldım... kızım irem dünyaya gözlerini açtı teyzeleri... inanın çok mutluyum hepinizle paylaşmak istedim...

10. 13 Kasım 2008
  11. husran

husran Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar ben de beklıyorum sabırsızlıkla.. doktorumuz 26-27 sine kadar kızın gelmezse sen gel dedi. o zaman bı guzellık duşunecek bize:) cok komık oluyo ama gercekten halımız. bı kucuk agrı başlıyo ay acaba doğum sancısı bu mu diye başlıyorum düşünmeye..
    hepimiz hayırlısıyla bebeklerımızı sağlıklı bi şekilde kucağımıza alalım da... geçer hepsi..

12. 13 Kasım 2008
  13. elifsevde

elifsevde Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende hala doguramadim artik bekliyoz bakalim bu günlerde gelir heralde

14. 13 Kasım 2008
  15. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    walla doğum hikayelerini okudukça iyice özeniyorum , sonra da bi panik başlıyo ay doğurmasam mı acaba diye :))
    dün gece hastaneye gidip de doğum katına çıktığımızda eşime döndüm ben vazgeçtim doğurmaktan geri al bu bebeği içimden dedim o panikle :)) ki gerçekten çok soğukkanlı ve güçlü
    bir insanımdır , hamileliğin başından beri normal doğurucam ben deyip duruyorum ama zaman yaklaşıkça çoook korkmaya başladım çooook :KK43:

16. 13 Kasım 2008
  17. morcadxix

morcadxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de beklemedeyim. normal yapmak istiyorum ama doktor 21 kasımı geçirmem dedi. bakalım nolcek....

18. 13 Kasım 2008
  19. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    88
    benimde artık 24 kasıma kadar doğmazsa suni sancı verecek doktorum....
    bi de biz alabilsek hayırlısıyla bebeklerimizi kucaklarımıza......