Doğumumuza az kaldı...

Konusu 'Haziran Anneleri' forumundadır ve NisaNurum tarafından 27 Nisan 2009 başlatılmıştır.

27 Nisan 2009
    Konu Sahibi : NisaNurum
  1. NisaNurum

NisaNurum Canım Kızım Canım oğlum Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    doğumumuza az kaldı kiminin 1 ay kiminin 1 aydan daha az bi zaman kaldı peki heyecan varmı içinizde korku vamı her geçen gün mutluluğumuz dahada artıyo günler yaklaştıkça sabırsızlanan varmı nasıl duygular içerisindeyiz merak ediyorum paylaşırsak sevinirim...

2. 27 Nisan 2009
  3. UcukMavi

UcukMavi kocasının nazlı kelebeği Pro Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    203
    sadece çok sabırsızlanıyorum ve heyecanlıyım korkum yok simdilik ve normal dogum yapmayı çok istiyorum canım

4. 27 Nisan 2009
  5. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    o kadar heyecanlıyım ki ben bile kendime anlam veremiyorum..
    oğlumu müthiş bir sabırsızlıkla bekliyorum, kalbim gümbür gümbür çarpıyor sürekli.
    c.tesi günü bebek odamız geldi, mobilyalar daha kapıdan girmeden ben ağlamaya başladım, biraz daha sakin olmam gerekli ama bebeğim beni çok etkiliyor.
    karnımda oynuyor, şekilden şekile giriyor, burdayım annecim diiyor, günaydın- iyi geceler dileklerime cevap veriyor ve ben bu heyecana kendimi çok kaptırıyorum..
    doğum korkum hiç yook, ne şekilde gelmek isterse bebeğim o şekilde kabulumm yeterki sağlıklı olsun ve ben onu huzurlu mutlu sağlıklı günlerde büyüteyim, babamız işten gelsin ikimiz onu karşılayalıım, sonra babamız oğluyla oynarken ben onlara yemekler hazırlayayım hep sevelim birbirimizi, çok mutlu bir aile olalım istiyorum, istiyooruuuum....
    hepimiz için hayırlısı olsunn..

6. 27 Nisan 2009
  7. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    aynen aynen bende senle aynı duyguları yaşıyorum bende normal doğum istiyorum inşallahh bir sorun çıkmazda normal doğum yaparız ve kolayca doğururz o acıyada değer günler geçtikçe daha çok sabırsızlanıyorum

8. 27 Nisan 2009
  9. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148

ayy canım ne güzel yazmışsın ne kadar güzel ifade etmişsin duygularını daha mobilyalarını görünce ağlamışsın artık doğduğunda ve kucağına alıp o mis kokusunu içine çektiğinde kendini tutamayıp hüngür hüngür ağlarsın bende düşününce resmine bakınca duygulanıyorum inşallaj canım allah gönlüne göre verir çok ama çok daha mutlu olursunuz bebeğinizle bir ömür boyu mutlu olursunuz heyecanlanmamak elde değilki ama ben düşündükçe heyecanlanıyorum bebeğimle konuşuyorum sabırsızlanıyorum nasıl bi bebek çok merak ediyorum eli yüzü kime benziyo acaba ayy hayırlısıyla dünyaya gelsinler sağ sağlim kucağımıza alalım ve bir ömür mutlu huzurlu yaşayalım

10. 27 Nisan 2009
  11. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    a.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

12. 29 Nisan 2009
  13. orkidenn

orkidenn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bu duygular baska bişi hamile olmadan gercekten anlasılmıyor
    içimizde kıpır kıpır bir canlı ve haftalar sonra kucagımıza alcagız 9 ay cok güzel günler geçirdik biz bebişime ilk hareketlendiği gün dün gibi aklımda şimdi ise hiperaktif bir kız var konusmalarıma cevap veriyor yoruldugumda uyarıyor anlıcanız bir bütün olduk
    cok heycanlıyım kucagıma alıp doyasıya öpmek doyasıya koklamak istiyorum
    zaten kızımın bana bir popo ıssırık borcu var ama nasıl kıyıpta ıssırırım bilmem
    hayırlısıyla saglıklı sıhhatli alalımda kucagımıza inşallah bebeğimizi
    canım kızımı ve dünyalar iyisi anlayıslısı babamızıda cok seviyorum

işte böyle kızlar

14. 6 Mayıs 2009
  15. NisaNurum

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    inşallah tatlım hayırlısıyla alırsın kucağına kokusunu doya doya içine çekersin ben şimdi bile düşünüyorum çok alıştım hamileliğe acaba doğduğunda aynı psikoloji içinde kendimi koruma içgüdüsündemi olucam diye insan alışınca böyle şeyler düşünüyo hayırlısı canım sağlıkla dünyaya gelsin duygularını çok iyi ifade etmişsin allahım mutluluğunuza mutluluk katacak bebeğinizide dünyaya gözlerini açmayı nasip etsin

16. 6 Mayıs 2009
  17. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    ahhh ahhhh hamıleyken ınsan nasıl degısıyr yaaa.. ben yolda bı bebek gorsem gozlerı yaşlı hemen aglamaya başlardım hala oyleyımm... atlatamadım bu duygusallıgı ...
    hamıleyken ınsan minik olan herşeye aglayabılıyor kızlar.. bnm bı arkadaşım fasulye ayıklarken minik bi fasulye tanesı gormuşş başlamış aglamaya.. bızı bızden başkası anlayamazz.. gülebılırler halımıze dalga konusu olabılırzz.. ama bız herseyden once ANNEYIZ...

hepınıze hayırlı dogumlar olsun.. şu son gunlerde herşeye gulmenız dılegımle..

18. 6 Mayıs 2009
  19. NaZaR_BoNCuGu

NaZaR_BoNCuGu Güneş topla benim için! Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    88
    dedigin gibi cok az kaldi...
    hemen hemen hersey hazir kizimin sadece ismi yok :KK43:
    dogum konusu cok beni cok geriyo korkuyorum nasil cikicak ne yapicam diye yuce rabbim saglikli hayirli evlatlar versin hepimize dogumumuzda kolay olsun insallah :Saruboceq:

bide cok merak ediyorum nasil bisey kime benziyo neye benziyo diye en cok merakim bu yonde ilk cocukdan olsa gerek...heyecanliyim gelsede evimizi neselendirse annesinin yalnizligina ortak olsa yalnizligi kalmasa...o gelmeden daha tatil planlari yapar oldum anneannesine goturdum senağlama ayhhh duygulandim su an...tedirgin oldugum konularda var yuce rabbim kizima hayirli anne baba olalim lutfen kizimda bize hayirli evlat olsun!!!!:Saruboceq: ona iyi bakabilim insallah ...neyse ben kacdim sulandim yine...