Dogumun gecikmesi

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve Rey82 tarafından 9 Eylül 2009 başlatılmıştır.

9 Eylül 2009
    Konu Sahibi : Rey82
  1. Rey82

Rey82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba..9 ay 10 günüm doldu gebelikte ama hala bebegimden ses yok.Doktorum suyum henüz yeterli oldugunu paniklememem gerektigini söylüyor ama elimde degil..Bir arkadasim sicak su ile doldurulan küvete girip 1 saat kadar yatmami söyledi.ertesi gün dogum sancisi basliyomus kendisi denemis ve öyle olmus.Dogumu geciken varmi aranizda yoksa ben fasla teleslaniyorum..

2. 9 Eylül 2009
  3. truf

truf Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    hiç telaşlanma canım herkes için 9 ay 10 gün değildir 2 hafta önce yada sonra olabilir
    mümkünse telefonunu kapat hala doğurmadınmı sen diyenler için . bu sorudan sıkılabilirsin
    hurma ye zemzem iç bol bol uzun tempolu yürüyüş yap ama 2 saat filan en az
    böğürtlen çayı iç hayırlı doğumlar telaşa kapılma ve bebeğinin senin vücudundaki son günlerini tamamlamasına izin ver korkma sakın korkacak bişey yok

4. 10 Eylül 2009
  5. Rey82

Rey82 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    icimi rahatlattin walla..bu arada o sorudan nasil biktim anlatamam sana.hala dogurmadinmi, seninkinin dogmaya niyeti yok keyfi yerinde heralde diyenlerden fenalik geldi bana..bakalim bigün doktorumuz ne diyecek..:)

6. 7 Nisan 2014
  7. capslocksmith

capslocksmith Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    16
    konu eski ama yazmak istedim.

sürenin geçmesi normal olabileceği gibi ciddi sorunlara da yol açabiliyor, aman dikkat. sık sık kontrol olun.