Dogumunuz nasil başladi

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve XSXEKERXIXM tarafından 25 Ekim 2008 başlatılmıştır.

25 Ekim 2008
    Konu Sahibi : XSXEKERXIXM
  1. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sezeryan dogum yapan anneler dogumunuz nasıl basladı normal dogum yapan kişilerle aynı mı oluyor sancıları yoksa sancılar gelmeden hastanedemi oluyorsunuz beni bu konuda aydınlatırsanız sevinirim şimdiden teşekkürler :uhm::uhm::uhm:

2. 25 Ekim 2008
  3. yelsan

yelsan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben normalden sezeryana döndüm 9 saat sancı çektim hamileliğim çok rahattı ilk defa sancı çektim yalancı sancı sandım o gün dogum yaptım bir daha dogurmam yada sezeryan olacagı için dogurabilirim bence 2 sininde sancısı aynıdır ama tabi önceden sezeryanda dr gün belirlemişse 38 haftalık alıyorlar sancılanma olmadan dogum yapabilirsin bence

4. 25 Ekim 2008
  5. saturnn

saturnn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    sezeryan yada normal doğum sancısı farklı mı oluyoki anlamadım ben.sezeryan olacağın önceden belli ise 38. 39. haftalarda sancılar başlamdan alıyolar.ama eğer son ana kadar belli değilse sancı aynı sancı ne fark olurki soruyu ben mi anlayamadım acep:uhm:

6. 25 Ekim 2008
  7. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    Canım ben 38+4 de sezeyan oldum..hiç sancım yoktu,günümüzü belirledik,gittik doğum yaptım.açılma,sancı hiçbir şey yoktu..

8. 25 Ekim 2008
  9. keri34

keri34 derinin annesi Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende 40.haftamda acıl sezeryan oldum.doguma kadar ne sancım oldu nede acılmam.dogum yaptıgım gun rutın kontrole gıtmıstım.sancım hıc olmamıstı.ve ben hep normal dogum ıstıyordum.doktor kontrolunde bebegın kalp atıslarının yavasladıgı ortaya cıkınca hemen o aksam sezeryana aldı benı doktor.ama en guzel yanı bırden bıre olunca korkmama telaslanmama vakıt olmadı hersey bır anda basladı ve bıttı

10. 25 Ekim 2008
  11. rose01

rose01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aynı benim gibi canım bende 37. haftada kontrole gitmiştim bebeğimin kalp atımı yavaşlamış diye hemen 2 saat içinde doğuma aldılar. ne sancım vardı ne açılmam yani aniden oldu herşey

12. 25 Ekim 2008
  13. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    benim 40 haftamın dolduğu gün nişanım geldi. aradan 1-2 saat geçer geçmez sancılarım başladı. sancılarım belli aralıklarla ve sıklaşınca doktorum hastaneye gitmemi söyledi. hastane 1 gece sancı çektim ama oğluşum normal doğum pozisyonunu almadığı için bir türlü doğmadı. sabahta sezeryana karar verildi.sezeryanla doğum yapmayı istediğinde zaten günü dolmadan sezeryan tarihini veriyorlar. bu durumda da doğum sancılarını çekmemiş oluyorsun.

14. 25 Ekim 2008
  15. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım 40. haftada drun verdıgı tarıhte suyum geldı ama hıc sancım olmadı acılmada olmuyordu sunı sancıyla 3 saatte normal dogumla dogdu kızım ama sunı sancı cok fena

16. 25 Ekim 2008
  17. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben anlatamadım galiba benim belli sezeryan olucagı 15 aralık dedi doktor bu gunden önce bebek gelebilirmi arada ufak sancı oluyo hani korkmalımıyım gelebilirmi diye bebegım ters anlatabildim mi?:uhm:

18. 25 Ekim 2008
  19. rhodora

rhodora Noldu Hiçbişey Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben 37+1 de sezeryan oldum, kontrole diye bide doğum izni alayım diye gittim doğuruvermişim o ara:) suyum bitmiş, bebek sıkılmış içeride bende fena oldum iyice, doğurtalım hemen dedi, malum çatı muayenesi oldum, çatım darmış, bebek kanalda ama yukarıda, açılma hiç yok,acilen sezeryana aldılar bi saat duş izni zor kopardım o kadar yani, bu arada o bi saatte ters dönmüş bebek, doktor kafayı zor buldum valla yukarda bi yerlerde dedi ameliyat esnasında, kolay ve sağlıklı doğumlar dilerim canım