Doğumunuza doktor girdi mi?

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve ceylann tarafından 4 Haziran 2008 başlatılmıştır.

4 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ceylann
  1. ceylann

ceylann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili anneler ben 37 haftalık hamileyim ve özel hastanede doğum yapmayı düşünüyorum ama duyduğum adarıyla doğumu ebeler yaptırıyormuş.Doktor riskli bir durum olursa geliyormuş. Yada bakıp gidiyormuş. Sizin normrl doğumlarınızı kim yatırdı? Doktor mu ebeler mi?

2. 4 Haziran 2008
  3. iremim

iremim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla 9 ay boyunca muayenehaneye gidip 100 .00 ytl çdedim her ay ama doğumum devlet hastanesinde ebeler tarafından yaptırldı evet dediğin gibi riskli durumlarda giriyorlarmış kendi doktorumda öyle demişti , ayrıca belki sen özeldesin diye drun girebilir belki

4. 4 Haziran 2008
  5. EU1

EU1 Guest

bende özel hastaneye gittim 60 ytl ücret verdim doğumuda aynı hastanede yaptım 1000 ytl ye doğumuma doktorum girdi zaten önce hastane yönetimiyle konuştum "hangi doktora muayene oluyorsanız gece bile olsa mutlaka doğumunuza girer" dediler ve ben o hastaneye başladım bide benim için en önemlisi hiç erkek yoktu hasta bakıcılar temizleyenler herkes bayandı çok memnun kaldım doktorum çok soğuk kanlıydı benide rahatlattı yanında ebe hemşirede vardı sancımıda özel odada eşim elimden tutarak çektim imkanınız varsa tavsiye ederim....

6. 4 Haziran 2008
  7. burningaura

burningaura herşey çok güzel olacak!! Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende şu anda devlet hastanesi doktorunun özeline gidiyorum..6 haftalıktan itibaren hep gitti..doguma girmedigini duymuştum ama işin peşini bırakmadım..dogumuma girmesini istedim.bir belirti oldugunda gece yada gündüz çagırın dedi..vede epidural yapacaklarını söyledi..ama daha önce dogum yapan arkadasın bunlardan haberi yoktu...nasıl bir sistem anlamadım??

8. 4 Haziran 2008
  9. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bende ılk hastaneme baslarken sordum... kendısıne deıl ama orda calısanlara sormustum kesınlıkle hangı doktora gozukuyorsanız doktorunuz gırıyor dogumunuza demıslerdi .. sonradan doktoruma sorma geregı duymadım
    umarm aksi bişey yaşamam ki ıkı hafta oncekı kontrolumda kendısınede dogum yapacadım tarıhlerde 8 hazıran ve17 hazıran arası gunlerde burdamısınız dıye sordum evet burdayım mrk etmeyınd edı :KK66:

10. 4 Haziran 2008
  11. cemredeniz

cemredeniz Hiçbişeyim.. Üye

Beğenildi:
    232
    Ödül Puanları:
    203
    bu arada bnımde ozel hastane yazmayı unutmusum..

12. 4 Haziran 2008
  13. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    bence bu dr un elinde ben ssk lı olmama rağmen askeri hastanede doğum yaptım ve 40 YTL ye muayenehanesine gittiğim sevgili dr um doğumuma hiçbir şey talep etmeksizin girdi...
    dua ediyorum ona her zaman Allah ne muradı varsa versin...

14. 5 Haziran 2008
  15. haci

haci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrh ben almanyada yasiyorum.dogumumda 6 ay once yaptim.benim dogumuma hem doktor hem ebe girdi ama beni 9 kontrole gittigim doktor dogumuma girdi.
    ama dogumu ebe yptiriyo doktor degil.acil bisey olursadoktor devreye giriyo
    allah kurtarsin

16. 5 Haziran 2008
  17. nurgunhan

nurgunhan 2. melegini bekliyor :) Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    148
    slm cnm ne iyiymiş hem 60 ytl muayene ücreti hem 1000 ytl doğum + dokorun girmesi, merak ettim hangi hastanede yaptın doğumu ve doktorun kimdi, biraz aydınlatırmısın yerimseniben

18. 5 Haziran 2008
  19. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    cok hassas oldugum ve en cok korktugum konulardan bır tanesı
    ozel hastaneye gıdyorum doktorumla konustum ve gece bıle olsa geldıklerını soyledı ama hasta oldukları durumlarda nobetcı doktorların gırdıgını soyledı
    bense ısrarla gece gunduz farketmez bız sızı alırız ama lutfen benı kımseye bırakmayın sız gırın mutlaka dedım ama ınsa allah hıcbır sorun olmaz ve doktorum kendısı yaptırır :uhm: