doğumunuzda yaşadıklarınız

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve gelecekkorkusu tarafından 23 Aralık 2009 başlatılmıştır.

23 Aralık 2009
    Konu Sahibi : gelecekkorkusu
  1. Çocuk sahibi olmak dünyanın en güzel şeylerinden biri olsa gerek, ben hiç yaşamadım ama çocuk sahibi olan bayanlar boyle oldugunu soyluyor.

Dogum yaptiginiz gun neler yasadiniz, hastaneye gittiniz dogum oldu sonra bebegi getirdiler, ilk kucaginiza aldiniz, neler hissetiniz, esiniz ne yapti, o gun neler oldu, mutluluklar nasil yasandi paylasir misiniz:asigim:

2. 23 Aralık 2009
  3. missingequation

missingequation Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    anlatılmaz yaşanır diyorumopuyorumnanaktanzemuszemus
    ilk anne olduğumda inanılmaz bir merak içindeydim nasıl olacak kime benzeyecek nasıl bakarım ne yaparım vs vs...kucağıma aldığım anda uçtum diyebilirim...inanılmaz duygusal bir kare ...senden bir parça sevinç gözyaşları dökülüyor...eşim zaten benden daha heyecanlıydı dr olmasına rağmen ve bütün süreci bilmesine rağmen çok daha telaşlıydı...
    insanın kalbi yumuşuyor ...hassaslaşıyor...ve ben diyordum ki bu duyguyu asla bir daha bu kadar yoğun yaşamam...ikinci bebeğim doğacağında yine aynı heyecan aynı korku aynı kaygı aynı karışık duygular....ve kucağıma aldığımda aynı heyecan sevinç gözyaşları ..eşimin inanılmaz şefkati...bebeğimle gözgöze geldiğimiz ilk anın duygusallığı...üçüncü bebeğimde ise sanki tecrübeli bir anne edaları ile hastaneye gittim...aman allahım ilk defa anne oluyormuşcasına heyecan sabırsızlık bekleyiş...doğumdan sonra ilk kucağıma alışım gülümseyişimiz... diğer çocuklarım ve eşimle birlikte inanılmaz bir duygu seli kalabalık aile olmamızı kutlamamız sessizce...
    her seferinde 10 defa da anne olsanız aynı duygusallık yaşanıyor...aynı heyecan aynı aşk...eşim hep yanımda oldu başlangıçtan doğum anına kadar...bana gösterdiği şefkati ve anlayışı unutamam...:asigim::asigim: rabbim herkese kısmet etsin hayırlı doğumlar:Saruboceq::CüvCüv:

4. 23 Aralık 2009
  5. ya cok duygulandım
    eminim ki cok guzel seyler cikacak bu konudan
    missingequation, Allah cocuklarına saglikli ve mutlu omurler versin, ne guzel 3 kez yasamissin bu mutlulugu
    bakalım bana da en azindan 1 tane nasip olacak mi , yas 30, 3 tane icin cok gec ama 1 tane bile olsa iyidir hayırlısıyla :)

6. 23 Aralık 2009
  7. TavsanPrenses

TavsanPrenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çocuğum yok olduğu zaman yazarım buraya inşallah:asigim:

8. 23 Aralık 2009
  9. inşallah

10. 23 Aralık 2009
  11. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ahh canım ya bende delı gıbı ıstıyorum yaŞayamadım ama yaŞayanlar Öyle gÜzel Şeyler anlatıyokı daha Çok sabırsızlanıyorum

12. 23 Aralık 2009
  13. ya bu sağlıkla ilgili bi konu değil ki neden buraya taşındı
    ben duygulardan bahsettim burdaki konular sağlıkla ilgili
    eski yerine taşıyın lütfen konumu

14. 23 Aralık 2009
  15. bebeto

bebeto aşksın sen cansın sen Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    gerçekten çok güzel bişey sabırsızlık acı mutluluk merak hepsi aynı anda yaşanıyor ben doğum yapalı 2 ay üçgün oldu ama hamile olduğumu öğrendiğim anda hep aynı duyguları yaşadım 41+5 te zorunlu sezeryan oldum ailede en son kızımı ben gördüm muhteşem birşey bir mucize ben 22 yaşında anne oldum bence hayatı ertelemeyin allahım bu mucizeyi bekleyen tüm kullarınada nasip eylesin:Saruboceq:

16. 23 Aralık 2009
  17. NakrEdusA

NakrEdusA ♥ {- _ -} ♥ Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    annelik çok muhteşem bi duygu o minicik şey insana kocaman bi mutluluk veriyo ben doğumdan inanılmaz derecede korkuyodum ve zorunlu sezeryan olmak zorunda kaldım neyse gelelim doğum gününe aslında benim doğum 26 haziranda başlamış sezeryan olacağım için geceden malum lavman yapmam söylendi yaptım gece sabaha kadar karın ağrısı kasılıp kasılıp duruyorum ben zannediyorum karnım gazdan ağrıyo sabaha kadar uyuyamadım sabah kalktığımızda nişan gelmişti hastane 5 dakikalık mesafe hemen gittik o korkak ben gülüyorum eğleniyorum şakalaşıyorum herkese de dedim ki doğum öncesi üzerime titrediler 9 ay boyunca bebek gelsin papucum dama atılacak doğumhaneye alındım epidural uyuşturmadı dediler bayıltıcaz muhteşem bir anestezi doktoru beni nasıl sakinleştirdi uyandım acıyo diye inleye inleye babamı gördüm o an ağla kızım dedi ama herkes nasıl kötü kimsenin gözü oğlumu görmüyo eşimin elini tuttum ağladım hemşireler bebeğimi alıp annesi çok acıkmış emzirelim mi dediler o an öyle canım yanıyo ki şimdi değil demişim :) ama annesi çok acıkmış bak dediler o an gördüm bebeğimi annem diye bi ağlayışım var sormayın çok güzel bişeydi emzirdim uyudu benim pamuk oğlum şimdi hemen hemen 6 aylık hala benim mi bu güzellik diye bakıyorum doyamıyorum felaket canımı okuyo ama olsun ona canım feda Allah bütün isteyenlere evlat sahibi olmayı nasip etsin inşallah

18. 23 Aralık 2009
  19. korktum simdi zaten bana gore degil ya ben yapamam, hastaneye adım atar atmaz geriliyorum zaten ben dogum falan cok zor yani