doğurcam göysümde tık yok

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve paradises tarafından 22 Haziran 2009 başlatılmıştır.

22 Haziran 2009
    Konu Sahibi : paradises
  1. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 3 haftaya kadar doğurcam göğüslerim hiç değişmedi..ne süt ne su geliyo..normalmi acaba.normalde süt gelir.acaba sütümmü olmucak..doğumuna az kaln kızlar.siz ne alemdesinizkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

2. 22 Haziran 2009
  3. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm aynı durum bendede mevcut normal birşeymi bilmiyorum ama yalnız değilsin 35+5 oldum hiçbir değişiklik yok

4. 22 Haziran 2009
  5. D-GABBANA

D-GABBANA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    sizin gene haftalar var benım yarın son gunum,benım de göğüsümden gelen bişey yok.ama herkes de olacak dıye sanmıyorum önemlı olan doğumdan sonra gelmesi.doğum esnasında biliyosunuz kasılmalarla beraber prolaktın yanı sut hormonu salgılanıyo beyinde o da sut yapıyo.şimdiden gelmese de olur yani.

6. 22 Haziran 2009
  7. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dogumdan sonra süt gelir arkadaslar stres yapmayın

8. 22 Haziran 2009
  9. kuzu

kuzu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende 35+2 yim, bendede durum aynı. üstelik benimkilerde bir gıdım büyüme bile yok, hep aynı. Çoğu arkadaşlar göğüslerinin çok büyüdüğünü şiştiğini, süt dolduğunu söylüyor. Bende bazen "acaba sütüm olmayacak mı" diye düşünüyorum. Ama inşallah doğumdan sonra herşey güzel olur.

10. 22 Haziran 2009
  11. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah kızlar..bende uçda yok..göğüs ucu aldım.inşallah sorun yaşamam..

12. 22 Haziran 2009
  13. esoess

esoess kocasına ve kızına aşık.. Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    bende de hiç süt gelmedi ama aklıma bile gelmedi acaba sütüm gelmiycek mi diye doğumdan sonra ikinci günde geldi 6 ay sadece anne sütü 8. aya kadar çok az ek gıda aldı kızım 14üncü ayına gericek halada emziriyorum stres yapmayın arkadaşlar gelicektir süt

14. 22 Haziran 2009
  15. tayse

tayse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bende36 dayım aynen tık yok olmuyomuşda zaten çoğunun doğumdan sonra geliyomuş telaşlnmayın bende öğrendikten sonra rahatladım hayırlı doğumlar hepinize banada tabi:ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek::ecrin_bebek:

16. 22 Haziran 2009
  17. why_be

why_be varken yok gibi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 31 haftalığım sarı su geliyo göğsümden. doğuma kadar süt de gelir herhalde

18. 22 Haziran 2009
  19. sevhan

sevhan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    o kadar küçük göğüslerim varki 75 beden bile büyük geliyor hep okuyordum hamilelikte büyürmüş diye ama bende olmadı doğum yapmadan önce sizin gibi endişeye kapılmışrtım galiba benim sütüm olmayacak diye ancak önemle belirteyimki sezeyanla doğum yapmama rağmen doğumdan hemen sonra bebeğimi emzirdim ufak doğduğu halde bebeğim sarılık falan olmadı altı ay sadece emzirdim çok ta kalieli sütüm varmış doktor sütün yarıyor demişti hatta süt sıtması bile geçirip hastanelik oldum bebeğim 15 aylık olmak üzere ben hala emziriyorum şimdiden gereksiz endişelere kapılıp kendini üzmemeni tavsiye ederim...Not:erken doğum yaptım üstelik.