doğururken suyun gelmesi

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Cerennn tarafından 26 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

26 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Cerennn
  1. Cerennn

Cerennn Berke'nin Annesi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merak ediyorum da. hani hep doğum yapacaklar suyum geldi derlerya o su gelmesi nasıl birşey neler oluyor nasıl oluyor ?

2. 26 Temmuz 2008
  3. Lolo

Lolo eşim ve oğullarım Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    canım hamilemisin hayılı olsun su gelmesi sanki tuvaletini isteksiz kaçırıyomuşun gibi ama baya geliyo zaten su gelmesi doğumun başladığı anlama geliyo benim suyum sabah 5 te gelmişti 12 yi çeyrek geçede doğurdum gece ama herkezin öyle olmuyo kimisi su geldikten bi kaç dakka sonra doğura biliyo

4. 26 Temmuz 2008
  5. Cerennn

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok canım hamile değilimde olmaya çalışıyorum su gelmesini çok merak ediyordum da o yüzden bilinçleniyim diye soruyum dedim.tşk ederim.

6. 26 Temmuz 2008
  7. Banan

Banan Eşine Sırılsıklam Aşık..! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim de ilk çocuğumda akşam saat 23 de suyum geldi ertesi gün öğleden sonra 14:30 da doğum yaptım...su gelmesi çok ilginç bir şey oluyor suyun gelmeden önce tıkaç dedikleri o koyu kıvamlı akıntı iniyor aşağı beyaz beyaz tabii sen bunu genelde diğer gebelikte oluşan akıntılardan ayırt edemediğin için farkedemiyorsun sonra ardından birkaç dk sonra su gelmeye başlıyor şekerimsi bir kokusu oluyor bu sıvının ve uygun pozisyon aldığında bu sıvının akışı duruyor,pozisyonunu bozduğunda akmaya devam ediyor ılık birşey idrar yapar gibi geliyor işte...

8. 26 Temmuz 2008
  9. Cerennn

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ayyy bunlar ne biçim işler yaa arkadaşlar böyle...

10. 26 Temmuz 2008
  11. eylul166

eylul166 Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    330
    Ödül Puanları:
    83
    canım neden ne biçim dedin..bu da allahtan gelen kadınlara bahşedilmiş bir özellik..bir bebek dünyaya getirmek için bu ne biçim dediğin şeylerin hepsini yaşaman gerekiyor..aksi halde bence hiç düşünme..

12. 26 Temmuz 2008
  13. PembePanter

PembePanter Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok çok güsel bişey.eğer o su gelmese yada su bitse doğum o kadar zorlaşır hayatım.gebelik allahın mucizesi olduğu gibi suyun gelmeside allah tarafından uygun görülmüş.

14. 26 Temmuz 2008
  15. funda72

funda72 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim suyumun gelme hikayesi çok komikti.tam doğum günümün olduğu gündü.eşimle sinemaya gidecektik.evdede biyandan banyoda şofben takılıyodu.eşim tamirciyle nalbura kadar gitti.bnede giyimdim dolanıyorum.bi baktım ılılk bişey akıyor.aaa altıma kaçırıyorum galiba dedim.üstümü çıkardım.ama kesilmek bilmiyo akıyo sürekli.o an jeton düştü bende.dışarı çıkıp üstkattaki teyzemlere bağırdım.suyum patladı suyum geliyo .... komşumda yandan koştu geldi hani nerde hangi boru patladı demezmi.?....ay aalhım ne gülmüştük.işin aslını anlatınca....
    hastanede dolanıp durmuştum.hoş bi duyguydu.ılık ılık bi su akıp duruyo.allah gerçekten çok büyük.insan oğlu için her türlü şeyi en ince ayrıntısına kadar yaratmış.o su olmasa doğumda çok zor olurdu.inşallah gene tadarım aynı güzel duyguyu.:CüvCüv: Pembe Panterinde dediği gibi bu bir mucize.ben hep derim kızım bana rabbimin verdiği en güzel hediye ve mucize.

16. 26 Temmuz 2008
  17. ceyrem

ceyrem EyMeN eFe'lerin efesi.. Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar suyunuz gelmeye basladımı süreklimi akıyo yoksa arar aramı ve ped falanmı koyuluyo yani pedler kaldırırmı bu suyu yoksa bez falanmı koymak lazım merak ettimde biligilendirirseniz

18. 26 Temmuz 2008
  19. gurkan-efem

gurkan-efem Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    benim suyum patlamamisti hastanede patlattilar ve resmen cesme gibi akti ama normal olsa nasil olur bilmem ara ara mi gelir yoksa sureklimi olur bilmiyorum