doğustan diş dediler varmı bilen arkadaslar

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve biyologeda tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : biyologeda
  1. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    kızlar benim kızım 4 aylık 1 ay önce üst damagında diş gibi bir sey gördüm pirince benzer cocuk doktorumuz bizi cocuk cerrahine yolladı o da bunun dogustan bir diş oldugunu veya kist ama ameliyatla alınması gerektigini narkoz verilip bayıltılacak dendi bende suan babamların yanındayım istanbula gidince calıstıgım hastanede yaptırırım diye erteledim ama bugün baktım yanında bir tane daha olmuş böyle bişeyle karsılasan:çok üzgünüm:lar yardımmm

2. 30 Nisan 2010
  3. leo2621

leo2621 Bende 'ANNE' yim artık!!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Böle bişile karşılaşmadım ama bence bi an önce aldır onu canım bence ertelemeye gelmez bişi çok geçmiş olsun korkma Allah yardımcın olsun

4. 30 Nisan 2010
  5. biyologeda

biyologeda Annesininnnnn balbademi Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    113
    tesekkür ederim sizinde bebişinize gecmiş olsun bu asıları bosa vurduruyoruz o zaman dünya paralar döküyoruz bide üstüne rota virüsüne yakalanıyorlar. Cok gecmiş olsun bebişinize bizde pzrtesi burda diş doktorumuza gidecem tel sordum olabilecegini söyledi istanbula da carsamba dönecez persembe hemen doktora insallah cabuk atlatır cok canı acımadan kuzumun

6. 9 Haziran 2010
  7. tatucuk

tatucuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    41
    bazı bebekler doğuştan dişli doğar..