Doktor a güvenmiyorum...n'olur yardım edin...

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve senseiye tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : senseiye
  1. senseiye

senseiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar ilk denemem olmadı...Şimdi dondurulmuş transfer edilecek...Transfer adetin 21 günü olacakmış,sizler de adetinizin kaçıncı günü oldu(tüm transferlerinizi düşünün lütfen)?

Aslında 11-12 eylül 2010 olacaktı ,Ramazan Bayaramı'na denk geldi diye dr um değiştirdi diye düşünüyorum...Çok sitresliyim...Lucrin kullanıyordum ...Hapa başlayacaktım adetin 3.günü kendi demişti şimdi 5.gün başla diyor..BİR DE,dondurulmuş embriyolar 6 tane ise hepsi birden mi çözdürülür ?Önce 3 tanesi çözülecek demişti...Şimdi 6 sını da çözdürüp 5.Gün blast koyacağım diyor? Bi öyle bi böyle ÇOK KORKUYORUM...LÜTFEN Bİ YORUM ,MSJ YAZIN...eyvahedigeldismile

2. 31 Ağustos 2010
  3. phaselis

phaselis Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    56
    Ödül Puanları:
    113
    merhaba aslında kafanı karıştırmak istemem ama ısrarla yorum istediğin için tepkisiz kalamadım.benim transferim adetin 17 ya da 18.günü yapıldı.2 dondurulmuşum var.embriyolarım blast olarak donduruldu.birde bende sordum çözme işlemini hepsini çözüyoruz çünkü çözme esnasında embriyoların %80 i sağlıklı çözünüyor riske atmıyoruz ve hepsini çözüyoruz demişti.canım ama senin 6 taneymiş benim 2 tane yani sayı artınca belki yarısını çözüyorlardır,bilemiyorum.hangi merkezde hangi doktora gidiyorsun?benim umut tüp bebekte Ulun beydi bende 5 gün önce negatif sonuç aldım.hakkımızda hayırlısı olur inş.

4. 31 Ağustos 2010
  5. patly

patly Proud Mom Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    19. gunu dondurulmus transferi oldu. Iki blast embryo dondurulmustu ikisi birden transfer edildi. Dr una guven bence bayram diye erteleyip riske aticagini zannetmiyorum. Sonucta degil gunle, saatle bile yapilan tedaviler bunlar. 6 tanesini bir araya dondurmuslarsa hepsi birden cozulur. Belki ayirlmislardir 3-3 falan. TR deki uygulama nasil bilmiyorum tahmini konusuyorum..

6. 31 Ağustos 2010
  7. senseiye

senseiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sağol Phaselis msjın için.Dr bana 3 tanesini çözeriz demişti sonra aradığında hepsini çözmek istiyorum en iyilerini seçeceğim dedi.Kayseri tüp bebek' e gidiyorum ben.Rabbim sabır versin sana ya ni hepimize ,artık negatif kelimsinden çok sıkıldım..Offf...

8. 31 Ağustos 2010
  9. senseiye

senseiye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sağol Patly,doğru söylüyorsun fazla şüphe yaptım galiba ama neyse...Güzel haberlerini bekliyoruz.

10. 31 Ağustos 2010
  11. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    bence doktoruna güvan cnm, o iyisini bilir, yumurtaların yeterli olgunluğa geldiğinde zaten toplanıyor, döllendiğindede adetin kaçıncı gününe gelirse gelsin transfer yapıyorlar, benim 21. gün bile değildi, dahada fazlaydı ve 2.gün 4 hücreli bir embriyoydu ama tutmuştu, ne yazıkki dikkatzilikten cts günü kürtaj ile aldılar bebeğimi çünkü kalbi durmuştu:KK43: umarım sen burdan güzel haberler verirsin, sadece stresten uzak dur yeter cnm, gerisini allah bilir, sağlıkla kal arkadaşım, iyi şanslar....