Doktor Değiştirme

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve bocuk79 tarafından 4 Kasım 2008 başlatılmıştır.

4 Kasım 2008
    Konu Sahibi : bocuk79
  1. bocuk79

bocuk79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Selam Arkadaşlar,

29+5 haftalık hamileyim.Diyabetli gebelik yaşıyorum.

2 Hafta öncesine kadar doktorum dan memnun idim.Ve Doğum ücretini öğrenene kadar :ecrin_bebek:

Doktor Ücreti 2.500.-YTL ve Hastane Ücreti 1.500.-YTL.Hastanede yoğun bakım ünitesi günlük 1.500.-YTL ve bunun dışında herhangi bir komplikasyonda ücretlere tabii.

Doktorumunda bana tam olarak Şekerimle ilgili özeni gösterdiğini düşünmüyorum son 2 gitmemde sallapati ilgilendi ve baktı.

Eşimin arkadaşı Kadın Doğum doktoru ben yeri uzak diye gidemedim ama senin istediğin yerde Doğumunu yaptırırım ve SSK'da geçer dedi.

Siz olsanız ne yapardınız?

2. 4 Kasım 2008
  3. irem-ozge

irem-ozge :) Üye

Beğenildi:
    336
    Ödül Puanları:
    188
    Ben olsam eşimin arkadaşına yaptırırdım. Ne de olsa arkadaşınız eminim azami özen gösterecektir.

4. 4 Kasım 2008
  5. rahime64

rahime64 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    eğer doktorundan memnun değilsen hemen değiştir tek doktora bağımlı kalma hamilelikte doktor seçimi çok önemli diyabetli hamileymişsin özel bakıma ihtiyaç duyabilirsin ben hamileliğimde ilgisiz ve yanlış doktor seçimimden bebeğimi kaybettim onun için sana ısrarla değiştir diyorum

6. 5 Kasım 2008
  7. betxuxl19

betxuxl19 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    arkadaşım bence kesinlikle değiştir.daha doğrusu ben olsam değiştirirdim.bir de ne güzel tanıdıka gitcen.ben 18haftalık hamileyim ve buranın çok popüler bir doktoruna gidiyordum.çok ilgisizdi hatta kabaydı.ben de bıraktım şimdi iki kere gittim yenisine ve çok memnunum