doktor düzeltmeler için hastane parasını istedi?bu böylemi oluyor?

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve silagul tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : silagul
  1. silagul

silagul yorgun savaşçı Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    selam arkadaşlar
    2 seneye yakın olacak ameliyat olalı.burun ameliyat kesi yerinde nedbe dokusu oluştu o kadar ağladım ki.doktorum olur böyle şeyler dedi dalga geçer gibi alttan bakınca belli oluyor dedi.iner dedi inmedi.bide çok tanınmış ünlü bir doktor.ameliyat olana kadar herşey süper. oldun bitti ne çıkarsa bahtına.
    hadi onu geçtim sonra ameliyat öncesinde olmayan ameliyat sonrasında burnumun yanlarında kılcal damar çatlamaları oldu ve yayıldı.onu söyledim önce hallederiz dedi sonra da bana başka doktor adı verdi git o yapar benim işim değil dedi.
    sonrada burnumun kemer kısmının olduğu yerde yanlarında bir taraf çöktü.ve kemer kısmını elleyince bir taraf düz bir taraf tırtıklı kemik geliyor elime.ve dikkatli bakıldığında kemik belli oluyor.gittim yaparım düzeltirim dedi ama hastane parasını sen verirsin dedi.750 tl.bu böyle dedi doktor para almaz ama hasta hastane parasını verir dedi.bende o kadar veremem o ameliyatı ne zorlukla yaptırdığımı biliyor.zaten ilk başta kemik eğriliği ve burun etleri için gittik.olmuşken hafif düzeltmeler yaptırdım.gerçi halen burnumdan nefes alamıyorum ya.şimdi aynaya dikkatli bakmamaya çalışıyorum.senağlamamafoldumben
    bu düzeltmeler için benden hastane parasını talep etmesi doğrumu?hatasını telafi etmesi gerekmezmi?mafoldumben750 tl veremem bu sıkışıklıkta oda biliyor durumumu o yüzden başından sağdı benimafoldumben

2. 13 Şubat 2010
  3. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    burun estetiği sayfasına bile girmiyordum arkadaş ama artık üzülmekten bıktım

4. 13 Şubat 2010
  5. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

AAAH ben ameliyat olalı 6 yıl oldu. benim burnumun üstünde kemik vardı.o törpülendi.ama daha sonra zaman geçtikçe burun üstü derinin ince olmasından dolayı çökükleşti ve de ezik gibi bir hal aldı. halbuki derinin ince olduğunu daha önceden tesbit edebilirmiş.

tekrAR GİTTİĞİMDE ÖNEMLİ DEĞİL. FAZLA MASRAFLI DEĞİL YAPARIZ. ÜCRETİ YATIR DEDİ. BEN zaten ameliyat parasını zor ayarlamıştım. öylece kaldı. alıştım.

6. 13 Şubat 2010
  7. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148

geçmiş olsun canım.parayı ağaçtan topluyoruzya onlar bir ameliyat için milyarlar alıyor diye bizde parayı kolay kazanıyoruz sanıyor galiba.

8. 13 Şubat 2010
  9. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    düzeltmelerde hastane parası vermem gerekiyormu yoksa doktor hatasını ücretsiz düzeltmelimi kimsenin bilgisi yokmu?

10. 13 Şubat 2010
  11. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım senin doktorun kimdi ? Bende bir doktorla anlaşmıştım . Ama burada tanıdığım 4-5 arkadaş ona ameliyat olmuş . Ve doktor hatasından burunlarında sorun çıkmış senin gibi. Bu doktorda ünlü bir doktor. Neyse arkadaşlara 2. ameliyat yaparım , ama doktor işçiliği almam , ameliyat masrafı 1500 istemiş. diğerinden de 1000 istemiş..Yani kendisi bile beğenmemiş kendi yaptığı burunları .... Düşün artıkkk.

Bende arkadaşlar sayesinde o doktordan vazgeçtim. Şimdi Dr. araştırması yapıyorum. Doktorunu yazarsan çok sevinirim canım , istemezsen özele de yazabilirsinnn

12. 13 Şubat 2010
  13. Typical

Typical Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :kızgın: çok haklısın canım. Yani hem suçlular hem güçlü.. Bu nasıl adalet böylee :1no2:

a.s. senin adına çok üzüldüm canım. Umarım derdine bir çare bulursun. Fazla üzme kendini :1rolleyes:

14. 13 Şubat 2010
  15. silagul

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar doktoruma buradaki yazımı söylemişler.valla hiç beklemiyordum. hangi doktor ilgileniyor böyle helal olsun . bananede diyebilirdi.aradı sağolsun konuştuk.aramızdaki birbirimizi anlayamama sorununu çözdük.çağırdı gidicem çok mutluyum şimdi.hihoyyythihoyyyt

16. 14 Şubat 2010
  17. sHiRiNeee

sHiRiNeee Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim cok sevindim senin adina..süprizzzzz
    yalniz merak ettim nasil oldu bu iskafamçokkarıştı ba$ka bir doktor burdaki yazini okumus ve senin doktoruna mi söylemi$ :) ilgincdelikafadulden

18. 5 Nisan 2011
  19. erdemilk72

erdemilk72 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    merhaba.size özeldende yazdım ama buradanda hatırlatayım dedim:)epey zaman geçmiş sorunlarınız geçti mi,hala devam ediyor mu,dr.dam memnun musunuz.cevabınızı bekliycem..