doktor erkek demişti 6. ayda kız çıktı:)

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve Dike tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Dike
  1. Dike

Dike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar 14. haftada doktor pipisini göstermişti,dün fındığını gösterdi:) pipi resmi bile duruyor:) ilk oluşmaya başladığı haftalarda klitoris anneden gelen hormonlarla şişebiliyormuş o yüzden yanıltmış sıpam:) herkese erkek dememin dışında benim için sorun yok, içten içe kız istiyordum ilk bebeğimi ve hiç şartlanmamıştım erkek diye.ama eşime sürpriz oldu.çin takvimine, karın şekline,bebeğin ilk hareketlerinin kuvvetli olmasına ... tüm deneyimlere göre erkekti ama kız çıktı işte!!!!!!! hepinize Allah hayırlı evlat versin.

2. 12 Haziran 2009
  3. Tayyibe81

Tayyibe81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selamlar 'dike'

bende gecen carsamba kontrole gittim, 20 haftalik hamileyim.doktor pipisini gösterdi aynen. esime ultrason fotografini gösterince, yok diyor inanmiyorum, bu pipiye benzemiyor kaydirigubbakcemile3benim icime kiz dogmustu diyor. bende ins tekrar kontrolde ayrintili baktirmak istiyorum, demekki doktorlar yanilabiliyor bazen, yada ufakliklar yaniltabiliyor:KK46:
    bzidede birazcik kiz olsa arzusu vardi ama, yinede oglan olsada saglikli olmasina cok sevindik.
    Rabbim saglikli evlatlar versin öncelikle...

4. 12 Haziran 2009
  5. Dike

Dike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    86
    canım hayırlısı olsun inşallah. renkli ultrasonda gösterdi hanımefendi:) sizin de gönlünüze göre olur umaraım. haber verirsin değişiklik olursa.

6. 12 Haziran 2009
  7. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim oğlumada 6 ay boyunca kız dediler renkli ultrasona girdim ilk gün kız dedi sonra yüzünü dönmüyo yarında gelin dedi ertesi günü tekrar gittik erkek bebek söylemiştim dimi dedikaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

8. 12 Haziran 2009
  9. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    :nazar:allah bağışlasın sağlıklı olsunlarda cinsiyeti ne farkederki.rabbim sağsalim dünyaya gelmelerini nasip etsin işallah..biz hiç birini bulamıyoruz..

10. 12 Haziran 2009
  11. surem

surem biricik oğlum aras'ım.. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya inanmıyorum bu doktorlara..söylemesinler daha iyi..tabiki farketmez sağlıklı olsunda ama çevreye söyleyince bi komik duruma düşer insan..bizimde yeni belli oldu ve duyurduk herkese..bide tersi çıkarsa komedi yaa:))

12. 12 Haziran 2009
  13. Papato

Papato hiyerarşi değil hıyararşi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay çok güzel anlatmışssın ya güldürdün beni. Hayırlısı.

14. 12 Haziran 2009
  15. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım ya bana ilk başlarda erkege benziyo demişlerdi..şimdi ise kıza benziyo diyolar cünkü göstermiyo yavrum utanıyo :) 6.aydayız ve hala cinsiyetimiz net degil...acaba benimkide erkekmiki...CADIARZU

16. 12 Haziran 2009
  17. keralfe

keralfe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım olabilir walla benimde 6 ay kıza benziyo dediler göstermiyo die olsa gerekkaydirigubbakcemile3 ama renkli ultrasonda erkek çıktı ama blli olmaz ALLAH hayırlı sağlıklı evlad versin canım inş..

18. 13 Haziran 2009
  19. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146