doktor kemal tuücu görüşlerine ne diyosunuz

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve kocayanak tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : kocayanak
  1. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aykırı doktor kemel tuğcu tık emziği ağzına diyen bi uslüp ben aykırılıgı seven bi insan olmam ragmen şaşkınlıkla okuyorum genel tavrı kutu süt 2 yaşa kadar emzirme kıymalı yemek pekmazin bi faydası yok demek mesajla teşis koyup ilaç önemek ben hep 2 sene emzirdim şu an 3 . kez emziriyorum tek cevebı 6 hastam var 2 sene bişey fazla yedirmeden emzirdiler bide okadar çok hayranı varki asker gibi hepsi bebekleri yetişkin gibi görmesi çok doğallıktan yana olması hoşum gitti o kadar herkesin doktoruna soyguncu palavra kelimeleri kullanması çok ilginç deyillmi çok akılı bi doktor

2. 17 Aralık 2009
  3. wetw

wetw Mucizenin annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kemal mi kadir mi? Bugün anne olnca anladım programındaydı ve o programınsitesinde yazıyor.

4. 17 Aralık 2009
  5. kocayanak

kocayanak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    evet yalnış yazmışım kadir tuğcu

6. 17 Aralık 2009
  7. prism

prism karamel Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    özellikle demir takviyesi için söylediklerine katılıyorum... gel de kocama anlat.. dr a gittiğimde bu konuyu irdeliyeceğim..bebeklerimizi ilaca boğuyorlar. sağlık ocakları özellikle.. doktorun dediği gibi politik içerikli hepsi..