Doktor kontrolde alttan bakma

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve fatma_yaldiz tarafından 7 Ekim 2008 başlatılmıştır.

7 Ekim 2008
    Konu Sahibi : fatma_yaldiz
  1. fatma_yaldiz

fatma_yaldiz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    KIZLAR SON ZAMANLARIMAZA YAKLAŞIYORUZ BEN HEM ARALIK HEMDE KASIM ANNESİYİM YANİ KASIMDA DA DOĞURABİLİRİM. YA BEN ŞUNU MERAK EDİYORUM. DOKTOR NE ZAMAN ALTTAN BAKIYOR. BANA DİĞER DOKTORUM BAYAN DOKTORUM İ,LK ÜÇ AY ALTTAN BAKTI AMA ÖYLE BACAKLI KOLTUKTA DEĞİL. ŞİMDİ ERKEK DOKTORA GEÇTİĞİM İÇİN İŞİN AÇIKCASI TEDİRGİNİM. FİKRİ OLAN VARMI BU KONUDA.:utangac::utangac:

2. 7 Ekim 2008
  3. zafergamze

zafergamze Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım doğum zamanı yaklaştığı zaman ister istemez bakcak.doğumun gününe karar vermek için bakcak.ben böle biliyorum.

4. 7 Ekim 2008
  5. elifdem

elifdem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    fatmacım;
    ben 30 haftalıkken, acile gitmiştim, asırı kusma ishal şikayetiyle. serum falan takmışlerdı. ilk defa o zaman baktı doktor alttan açılma var mı diye. doğum zamanı yaklaşınca bakıyor bütün doktorlar. 36 haftadan sonraki kontrollerde daha yüksek ihtimal alttan muayene. Ama ben de sana katılıyorum, hiç de kolay değil.

6. 7 Ekim 2008
  7. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ya ben de çok merak ediyorum.Haftaya pazartesi gitcem ben.
    Acaba alttan bakar mı ki?
    Şimdiye kadar hiç bakılmadı.

Ağda işini daha sonraya bırakmak istiyorum ama alttan bakacaksa bu hafta almalıyım.Napcam bilmiyorum.

8. 7 Ekim 2008
  9. fatma_yaldiz

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim gittiğinde bizimlede paylaşirmisin. Benim teyze kizi 17 kasimda doğum demiş 30 ekimde tekrar randevu vermiş bugün gitmişti. O zaman alttan bakarim demiş

10. 7 Ekim 2008
  11. elifdem

elifdem Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    38
    darkcım temiz olmak lazım artık, her an her şey olabilir... ben de gecen hafta sonu yaptım o işi

12. 7 Ekim 2008
  13. morcadxix

morcadxix Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çatı muayenesi 35-36 gibi yapılıyor sanırım. 36 dan sonra zaten hafta bir çağırıyorlarmış. ondan sonra sık sık bakarlar herhal :))

14. 7 Ekim 2008
  15. yagmurrrr

yagmurrrr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar benim bildiğim ki doktorumun da söylediği
    36.haftadan sonra alttan muayene olucaz...Beni ayın 15inde
    cagırdı o zaman bakmıcak ama artık ondan sonra haftada bir görüsücez dedi
    Buda zaten 36. haftadan sonraya denk geldigi icin baslıcak alttan muayene
    ama gelin bana sorun hic memnun diilim ya cok korkuorum ve tiksiniorum
    o muayene isinden ben :KK43:

16. 7 Ekim 2008
  17. julianne

julianne Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Son aylarımda iki kez alttan muayene oldum kızlar. İkisinde de rahim ağzı boyunu ölçtüler ve akıntı kontrolü yaptılar. Çatı muayenesi olmadım ama bugüne kadar ki deneyimlerime göre şunu söyleyebilirim acı çekmemenizin tek yolu rahat olmanız. Bacaklarınızı ve vajinayı kasmayacaksınız. Doktorunuz erkek bile olsa bu onun işi, rahat olun. Hamile kalmadan önce kaşıntı şikayetiyle gittiğim muayenede de alttan olmuştum. O zaman çok kendimi kastığım için canım çok yanmıştı. Fakat hamile olduğumda o masadayken aklımdan hep şu geçiyordu, 'Bebeğim bile oradan geçecek, hiçbir sancı hissetmeyeceğim' böyle içimden geçirip tavana baktım ikisinde de ve canım yanmadı. :))) çok ayrıntılı anlatıyorum ama merak ediyorsunuz.

18. 7 Ekim 2008
  19. fatma_yaldiz

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canim ayrintili anlattiğin iyi oldu ama bişeyde sorcam sana bu muayeneyi olurken o kürtaj veya doğum koltuğu gibi bi koltuk varya ordami bakiyo