doktor tavsiyeli sivilce ilaçları

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve gzmeng tarafından 14 Kasım 2008 başlatılmıştır.

14 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gzmeng
  1. gzmeng

gzmeng Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktor Tavsiyeli İlaçlar ;

Az ve Orta Şiddetteki Sivilceler İçin;
    1-Imex Sabun;
    Etkileri : Yapısında bulunan sebumlar sayesinde gözenekleri açarak nazikçe ve derinlemesine temizler.Sivilce oluşumunu yavaşlatır.
    Kullanımı : Hastanın isteğine göre kullanılır.Aşırı kullanımında yan etkisi yoktur.
    Fiyatı : 9 ytl
    2-Monodoks Kapsül ;
    Etkileri : Metabolizmadaki yağların yakılmasında etkilidir.Metabolizmayı düzenler.Fazla yağı enjekte eder,fazla yağ idrar ile vücuddan atılır.Böylece sivilce çıkma oranı azalır.
    Kullanımı : 24 saat ara ile 1 adet kapsül alınır.Sabah kahvaltısından sonra alınmalı.
    Fiyatı : 4,05 ytl
    3-Benzamycin ;
    Etkiler, : Gözenek altındaki yağları sıvı yaparak kaybolmasını sağlar.En Etkili İlaçlardan biridir.
    Fiyatı : 33 ytl
    4-Cleocin-T ;
    Etkileri : Sıkılmış sivilcelerin kırmızılığını giderir kırmızılıkları düzenli kullanımda azaltır.
    Fiyatı : 8 ytl
    5-SiveX Losyon ;
    Etkileri : Gözenekleri derinlemesine temizler.Düzenli kullanımda yüzde sivilce çıkma oranını azaltır.
    Kullanımı : Hastanın isteğine göre günde 1 veya 2 defa yüze uygulanır.20-30 dkka beklenir.Yüz yıkanır.Günde 2 den fazla kullanılmamalıdır.
    Fiyatı : 22,90 ytl
    6-Isotrexin Jel :
    Etkileri ; Derinin altındaki yıpranmış dokuları sıkıştırır ve daha hızlı yenilenmesini sağlar.Böylece Kırmızı veya Mor renkli sivilcelerin zamanla kaybolmasında rol oynar.
    Kullanımı : Temizlenmiş sivilceli deriye uygulanır.Deri altına nüfus eder ve dokuları sıkıştırır.10-20 dkka beklenir ve yüz yıkanır.
    Fiyatı : 17,68 ytl
    7- Tretin Krem veya Acnelyse [ Aynı Etki Yapar Tretin Daaa CAbuk soyar ]
    Etkileri : Sivilce İzlerinin Tedavisinde Kullanılır.Kremi sürdüğünüz yer 1 hafta içinde soyulur ve allttan pürüssüz bi cilt gelir
    Fiyat : 12 ytl
    Bu ilaçların kullanım sırası ; ilk olarak Imex sabun ile yüzümüzü nazikçe sabunluyoruz ve yıkıyoruz yüzümüzü kuruluyoruz.Kuruladıktan sonra Sivex vya Benzamycin losyonumuzu sivilceli bölgeye sürüyoruz isteğe göre yüzün tamamına sürülebilir.20-30 dkka beklendikten sonra yüz yıkanır.Kurulama işlemi yapılır.Isotrexin jel vya Cleocin-T de sıra temizlenmiş bölgeye sürülür ince tabaka halinde 10-20 dkka kuruması beklenir ve yıkanır.
    Kullanım Sırası :
    1-İmex Sabun , 2- Sivex Losyon , 3- Isotrexin Jel 2-3 Almayanlar İçin 2- Benzamycin 4-Cleocin-T

Not: Bu işlemler uygulanmadan önce yüz derinlemesine temizlenmelidir..
    * Sivilcelerinizi doğal yollarla geçmesini isterseniz Tv de sağlık programında duyduğum 2 karışımı tavsiye edeyim size işime çok yarıyor ;
    Sivilce İçin;
    Maydonoz ve 6 Damla Limon Suyu Karıştırılır Yüze uygulanır 20 dkka beklenir kuruduktan sonra yıkanır.
    Sivilce ve İzleri İçin ( Yüzü Sıkılaştırıyor ) – Bizzat kendim uyguluyorum gayet iyi geliyor.
    Yumurta Akı ve 15 Damla Limon Suyu Karıştırılır Yüze Uygulanır 10 dkka kuruması beklenir kuruduktan sonra kurumuş yerlere(yüz yıkanmıycak kurumuş yerin üstüne uygulanıcak) aynı şekilde 2 defa daha uygulanır 3 üncüsünde 20 dkka beklenir ve yıkanır.

Yüksek Şiddetteki Sivilceler İçin ; ( En Etkili İlaç ) -- RoaccutaneNot ; En etkili ilaç yazdım diye bunu kullanmaya kalkışmayın hemen,sivilceleri aşırı olan kişiler tarafından kullanılmalıdır.Aşırı sivilceleri olan kişilerde %90 a kadar iyileşme görülmüştür ve kullananlar tarafından bi daha sivilce cıkmamıştır..Ama Sivilce izlerine pek bi etkisi yoktur
  2. 14 Kasım 2008
  3. orijinal

orijinal Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence sebamed likit yüz temizleme jeli ile sembamed in yağsız nemlendiricisi ve üstüne çok kırmızılık varsa eğer cletion Tsürülmeli yalnızca sivilceli bölgeye sürülmeli yalnız bunlar orta düzeydeki sivilceler için...ve cilt bakımı olarak sebamed in çok iyi olduğunu düşünüyorum çünkü içinde hiçbir katkı maddesi yok...yalnız tedaviye başlanıp bu sürekli devam etmeli arada başka ürünler kullanmak kötü yapabilir o nedenle bence bu ürünler ideal...herkese tavsiye ediyorum ..özellikle lise çağındaki gençler bu tarz bitkisel ürünler tercih etmelidir cilde daha kötü zararlar verilebilir
  4. 15 Kasım 2008
  5. mirliva20

mirliva20 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    "gzmeng" çok teşekkürler verdiğin bilgiler için.. aklıma yatan 1-2 tane var... öpüldün cnmmmmm
  6. 16 Kasım 2008
  7. blackgirl3434_34

blackgirl3434_34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sivex losyon cildi temizlemek içinmi:1shok: ama bana doktor 20 dakka bekle yıka demedi.ben gece sürüodum sabah yıkıodumkafamçokkarıştı 20 dakka sonra yıkamazsak işe yaramazmı kafam karıstıkafamçokkarıştı
  8. 16 Kasım 2008
  9. maviyexsxil

maviyexsxil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben de sivexi sabah isotrexini akşam sürüyorum 2 gündür kullanıyorum az miktrda sivilcem var ama lekelrim var umarım ii gelir
  10. 16 Kasım 2008
  11. blackgirl3434_34

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    sivexe işe yaramı dıolar moralım bozuldu:çok üzgünüm: oysakı ben sıvex kullanmaya basladım:çok üzgünüm: işe yarayan warmı moral verecek olan:çok üzgünüm:
  12. 16 Kasım 2008
  13. gzmeng

gzmeng Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    doktorum bana Benzamycin verdı gece yatarken sürüyom sabaha kadar duruyo ama 20 dk surup yıkasanda etkısı oluyormus sıvılce ızlerınede dıfferın verdı faydasını goremedım daha:çok üzgünüm:
  14. 16 Kasım 2008
  15. blackgirl3434_34

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    eee ne kullancaz pekı:çok üzgünüm: sıvex yaramıo ımex yaramıo dıfferın yaramıo:çok üzgünüm:
  16. 16 Kasım 2008
  17. maviada

maviada Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    differinin faydasını görürsün merak etme ben 6 haftalık bi süreçte faydasını görmüştüm
  18. 16 Kasım 2008
  19. ispanaklikoyyimirtasi

ispanaklikoyyimirtasi NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benzamiycin sürdükten sonra yüz yıkanır mı yaa? tretini de benzamiycinden önce sürerdim genelde, imexi de kullanıyorum, doktorun söylediklerinin aynısı =)