Doktor Tavsiyesi cok Önemli!!!!!

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve xxGONOxx tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : xxGONOxx
  1. xxGONOxx

xxGONOxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    Arkadaslar ben 18.09. ameliyat olucam, fakat henüz cok kararsizim. Almanyada yasadigim icin doktorlari tek tek gezip bilgi alma sansim yok. Internettede önce ve sonra fotolarini kaldirmislar. O yüzden son sansim sizlersiniz. Özellikle burun ameliyati olan arkadaslara sesleniyorum. Varsa bana resimlerinizi gönderebilirmisiniz. Ve doktorunuzdan memnun kalip kalmadiginizi anlatirmisiniz??? Cok acil yardiminiza ihtiyacim var!!!!:Saruboceq:

2. 31 Ağustos 2009
  3. GriPin

GriPin 3Kalp Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ameliyat olacağın tarih belli ama doktorun belli değilmi?? Nasıl yanikafamçokkarıştı

4. 31 Ağustos 2009
  5. masummasal

masummasal Guest

canım buradada doktorlar öneriler bölümündede işine yarayacak bilgiler bulabilirsin,resimler&albümler e bakarsan herkese açık fotolarda var,bilgi almak istediğin arkadaşa yazıp bilgi alabilirsin,inşallah en doğru kararı verirsin.bu 18.09. tarihini neye göre belirledin ?

6. 31 Ağustos 2009
  7. xxGONOxx

xxGONOxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    Doktorum Fatih Dagdelen. Bi kac akrabam burun ameliyati olmustu Dr. Fatih dagdelende onlarin tavsiyesiyle ameliyat olucam. Izinli oldugum icin sectim bu tarihi canim.

8. 31 Ağustos 2009
  9. EU3

EU3 Guest

canim ben buruna baktim senin ama tam olarak neden ameliyat olmak istedini anlamadim...revizyon falanmi?...

10. 31 Ağustos 2009
  11. xxGONOxx

xxGONOxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    Masummasal bu arada resimlerini gördüm cok güzel buruncun var (Masallah). Darisi benim basima diyorum. Acaba doktorun kimdi?

12. 31 Ağustos 2009
  13. xxGONOxx

xxGONOxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    O Fotoda pek belli olmuyor ama burnumda yamukluk var. Iki sene önce oglum oyuncak arabasiyla vurmustu burnuma o zamanlar belli olmuyordu ama zaman gectikce yamulmaya basladi. Almanyada bedava yapmak istiyorlar ama burdaki doktorlar biseye yaramiyo.

14. 31 Ağustos 2009
  15. EU3

EU3 Guest

evet almanyadaki doktorlar bi ise yaramio...üstüne para verseler bile yaptirmazdim almanyada bidaha...:)
    bende ondan son ameliyatimi türkiyede yaptirmayi tercih ettim...

16. 31 Ağustos 2009
  17. xxGONOxx

xxGONOxx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    88
    Tumena senin burnun bi harika olmus cok yakismis yüzüne ve cok dogal duruyo yaa. Doktorunu merak ettim.

18. 31 Ağustos 2009
  19. EU3

EU3 Guest

tsk ederim canim...doktorum Emre ilhan...:)