Doktor ule Dal hakknda...

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve cristinam tarafından 17 Haziran 2009 başlatılmıştır.

17 Haziran 2009
    Konu Sahibi : cristinam
  1. cristinam

cristinam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba kızlar 8+6 günlük hamileyim ve anadolu yakasında doktor arıyorum.
    göztepe özel şafak hastanesinden dr jale dal ı tavsiye ettiler?
    giden yada doktor hakkında bilgisi olan birileri varmı?
    bana yardımcı olursanız çok sevinirim kafamçokkarıştı

Son düzenleme: 18 Haziran 2009
  2. 18 Haziran 2009
  3. cristinam

cristinam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    dr jale dal a giden yada bişey duyan kimse yok mu?
    :KK43:(

Son düzenleme: 18 Haziran 2009
  4. 18 Haziran 2009
  5. ysmnshn

ysmnshn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bi ben varım galiba gören:KK70:
    doktorun adını duyunca en azından bildiğimi yazayım dedim.geçen yıl genital bölge de sivilce gibi acı veren bişiler çıkmıştı ben de.tam da sınav dönemimdi okulda.o kadar yoğunum ki. ssk lıyım ama uğraşıcak vakitim de yok dedim neyse ne bi özel hastaneye gidiyim de ne old öğreniyim tetkikleri de yaptırıyım ne tutarsa tutsun.hemen okulun yakınında diye göztepe şafak hastanesine gittim.hemen randevu aldım girdim. neyse muayene etti.bana nerdeyse sen aıds falan dicek zannettim.o kadar korktum ki. hiç konuşmadı nerdeyse beni korkutacak şeyleri söyledikten sonra.bunlar geçmez yakılması lazım yoksa bulaşır.cinsel yolla bulaşmış bi virüs falan...öyle psikolojim bozuldu ki.simir almıştı sonuç çıkana kadar hiç uyumadım ve ağladım.manyak kadına bu nedir diye soruyorum nasıl olmuş diyorum bilmem ne virüsü google yaz ordan öğrenirsin diyo. bişi soruyorum internetten bak diyo. sanki virüs bile olsa bakmadan tahlil yapmadan adını nerden bileceksin.biraz sinirlenip sert çıktım beni nie korkuyotuyosunuz diye.daha tahlil yapmadan bunları sölüyosunuz.bana hastalıklı kadın gibi davrandı.

be manyak netten bakacaksam sana niye o kadar para bayıldım.zaten muayene ve simir ücreti nerdeyse 200 tutmuştu.
    öldüm öldüm dirildim ya kaç gün. ilk defa başıma böle bişi geldi. sınavlarım bitince ssk hastanesine gittim .inan onlar daha iyiiydi.kesinlikle o bir doktor falan değil bana göre.bir sürü bela okudum.yaptığı simir testine bile güvenmedim yeniden yaptırdım ssk da.bi arkadaşım vardı orda çalışan,sonradan öğrendim hiç ii bi doktor değilmiş kimse sevmezmiş.
    hah! ben ona doktor bile diyemiyorum yani.
    bunlar benim bildiklerim...:enbuyukkk:

6. 23 Ekim 2010
  7. eskrymar

eskrymar eceninannesi Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    78
    yine de araştırıp da karşınıza tek yorum bu çıkar diye yazıyorum. benden önce hayli olumsuz yorumlar yazan arkadaş için üzüldüm. bilemiyorum tabi durum tam olarak nedir, kimseyi de savunmak için yazmıyorum buraya. 2005 senesinde ağustos ayında ilk hamileliğimi yaşadığımda başlangıçta pek sorunum yoktu ve küçük bir kliniğe devam ediyordum. sonra 3.5 aylık hamileyken ufak ufak kanamalar başladı ve eşimle birlikte doktor doktor gezmeye başladık. ve 4.5 aylık falanken heralde tavsiye üzerine jale hanımı bulduk, o zaman kadar her gittiğim doktor bana en az 2 hafta rapor yazdı ve yattım. öğretmenim ben. rapor bittiğinde zaten kanama da bitmiş oluyordu ve ben kalkıp okula gittiğim ilk gün en geç son derse ciddi bir kanamayla bu defa başka bir doktora gidiyordum. bu arada şu an 4.5 yaşında olan kızım kımıldanmaya başlamıştı, daha doğrusu ben hissediyordum, ve her tekmesiyle hüngür hüngür ağlıyordum. ne psikoloji di mi. neyse, jale hanıma gittim, o da aynı şekilde bana 2 haftalık rapor yazdı. ama bir farkla. bir haftaya kanama geçer, gel bi bakalım acaba yara falan mı var dedi rahim ağzında. ve dediği çıktı. küçük bir yara. kan birikiyor, ben hareketlenince akıyor. ben yatmaya başlayınca duruyor. bir hafta fitil verdi ve bitti. ve o ondan itibaren en mutlu kadın bendim. süper bir hamilelik yaşadım.. ve sağlıklı bir kızım var şu an allaha şükür. ayrıca bu kadar da değil. ikinci kez hamile kalmaya karar verdik . 2009 da yine ağustos ayında hamile kaldım. ve jale hanımın dikkati, ilgisiyle bebeğim olmasa da şu an ben hayattayım.
    normalde bu siteleri okur ve birşey yazmam. geçenlerde, kaybettiğim bebeğimle ilgili uzun uzun yazdım, ama ne gereği var insanları üzmenin deyip sildim. ama dedim ya hayatımı kurtarmış doktorum hakkında basit bir yara için bu kadar ağır laf okuyunca yazayım bari dedim. çok iyidir. gecenin yarısı ararsın. bütün gece uykusuz (küçük bir bebeği var) evinden de olsa takibini yapar. güvenilirdir. ve en önemlisi bence hatırlar :) neredeyse her ayrıntıyı. ikinci hamileliğimde, birincisinden hatırladığı için, müjdeyi ver eşine, bu erkek demişti... bu arada akılda soru işareti kalmasın, plasenta previa sebebiyle kaybettik oğlumu, ve destek istemekten çekinmediği için beni cerrahpaşa'daki bir profesöre yönlendirdi ve son 1 ay birlikte yaptılar takibimi. yani jale hanımın bebek hakkında yapabileceği birşey yoktu. ama başka bir doktor olsaydı benimle ilgilenen, bugün ben de olmayabilirdim. bundan eminim.

umarım yeterince açıklayıcı olmuşumdur.

8. 13 Aralık 2010
  9. EstetikEditor

EstetikEditor ne mutlu TÜRKÜM diyene Pro Üye

Beğenildi:
    65
    Ödül Puanları:
    148
    2 senedir benim de doktorum Jale hanım ve çok memnunum. Her türlü soruma hiç üşenmeden sabırla cevap verir.

10. 4 Mayıs 2011
  11. cristinam

cristinam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    karşılaştığım en iyi kadın dogum uzmanı kendisi.
    Hamileliğim boyunca çok dr değiştirmek zorunda kaldım ama içlerinde en iyi dr desem yeridir.
    Hamile olan bayanları özellikle bu dr u denemelerini tavsiye ederim.

12. 13 Mart 2016
  13. HK77

HK77 Canım bebeğim "şükürler olsun" Üye

Beğenildi:
    1.076
    Ödül Puanları:
    43
    Ben de kendisine yeni başladım, ciddi, tutarlı mantıklı bir hekim. Severim böyle doktorları, ödlek olan her duyduğu şey başına gelecekmiş gibi panik atak geçiren tiplerdenseniz sizin için tavsiye etmem :) zira gerçekçi biri ve önceliği sizi her olasılığa karşı uyanık tutmak olan biri. Özel ilgi canım cicim değil, tıbbi bilgi isteyenler tercih edebilir. İnşallah doğumdan sonra da yorum yaparım ve tam bir fikir vermiş olurum.

14. 22 Mart 2016
  15. ciceklifistan

ciceklifistan Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    23.02.2015 yılında kızıma hamile olduğumu öğrendiğimde aynı hastanede başka bir dr ile devam ettik 9 ayın sonunda doktorum yurt dışındayken suyum geldi ve doğum başladı. o gün Dr.Jale hanım ile tanıştım. başından beri normal doğum istiyordum. Panik atak hastası olduğum için epidural anestezi de tutmadı ve tüm bu süreci jale hanım ile birlikte geçirdik. sabah saat 5 de başlayan doğumda kızım 15:00 da gelmeye karar verdi. Ama ben doğum odasından kaçmadan tutunda ebeyi ısırmaya kadar tüm atakları yaptım çok tatlı olan jale hanım a sen bu işi beceremiyorsun bırak beni bile dedim. hep kulağımda şu sözü çınlıyor " Bak çiçeklifistan o çocuğa bişey olursa seni bu odadan çıkarmam" demesi bebeğime enaz benim kadar sahip çıkması harikaydı. sonunda zor olsada 4 kilo olarak kızımı kucağıma aldım ve şuanda 1 yaşında.Dr.jale hanım ın adresini kaybettim eğer burda bilen var ise lütfen bana hastanesini bildirsin.sevgiyle kalın:)

16. 7 Aralık 2016 17:30
  17. merveekygnnn

merveekygnnn Kün Fe Yekün Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba bende kendisini cok duydum biraz arastirma yaptim kendisi kucukcekmece medipol hastanesinde :)