Doktor ve hastane tavsiyesi bahelievler

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve pinarca06 tarafından 24 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : pinarca06
  1. pinarca06

pinarca06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bayanlar merhaba;
    istanbul beylikdüzüne yeni taşındım. bakırköyde çalışmaktayım. kadın doğum muayenelerine gidebileceğim ve daha sonra doğum yapabileceğim doktor ve hastane tavsilerinize ihtiyacım var. hizmet hastanesinden meltem hanım arkadaşlarım tarafından önerildi. bilgisi olan yada öneri vermek isteyen olursa çok sevinirim
    sevgiler opuyorumnanaktan

2. 25 Ağustos 2009
  3. yunahu

yunahu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hizmet hastanesinde meltem hanımı tanımıyorum ama
    ben medicalpark bahçelievlerde Nevin Numanoğlu'na gidiyorum memnunum tavsiye ederim.

4. 25 Ağustos 2009
  5. pinarca06

pinarca06 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler Nevin hanım hakkında güzel şeyler duydum iyi bir tercih gerçekten.

peki meltem eğilmez i tanıyan yada hastası olan varmı bayanlar? ne düşünülüyo merak ediyorum

6. 26 Ağustos 2009
  7. didemozay

didemozay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bahçelievler yaşamda mehtap çiçeğe gidiorum muayne 2 milyon çok ii bi doktor rahatsızlandığım için yatmak zorunda kaldım z.burnunda tek seruma 300 milyon vermiştim burda özel odada yattım klimalı kablo tv li 4 serum yedim 200 milyon tuttu..kıyaslayın işte doktorda çok iyi bi bayan...

8. 1 Eylül 2009
  9. açelyaakaslan

açelyaakaslan oğluşuna aşık Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bahçelievler medicana hastenesınde düzgün korkmaz dıye bır doktor var ben dogumumu onda yaptım ısınde cok basarılı guvenılır bır doktor en guzelıde hastalarıyla arkadas gıbı tavsıye ederım gıtmenızı....

10. 1 Eylül 2009
  11. merakli_misafir

merakli_misafir Milky Mommy Fresh&Daily Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    canım meltem hanım dan hiç memnun kalmadım ben. yani iyi bir dr. ama gebelik takibi için iyi değil. kafası çok dalgın, çok yogun..

ethica incirli hastanesi nde uğur kal var. çok ilgili ve bilgili bir doktor. kesinlikle tavsiye ediyorum,çok memnun kalırsın. ben 5 dr. değiştirdim onda aradıgımı buldum.

12. 3 Eylül 2009
  13. adescik

adescik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    florya tarafında doğan hastanesinde toygun başaran var kesinlikle çok iyi tavsiye ederim gebelik takibi,ilgisi alakası çok çok iyi, her istediğinde tel aç cevap verir. herşeyi uzun uzun anlatır.ben dogum yapmış ve 3 doktor değiştirmiş biri olarak çok memnun kaldım

14. 3 Eylül 2009
  15. gonulefe

gonulefe Guest

canın hizmet hastanesi mükemmeldir ama dr.tanımıyorum.ama benim dr. prof.engin oral hizmet hastanesinede doğum için geliyor.bebek ve doğum deyince başkasını tanımam..hem nişantaşında hemde floryada yeni bir muayenehanesi var.süpper memnun kalacaksın..