doktora gitme zamanı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve demirberk tarafından 13 Mart 2008 başlatılmıştır.

13 Mart 2008
    Konu Sahibi : demirberk
  1. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar,5 haftalık hamileyim 2.hamileliğim.ilkini10.haftasında kalbi durmuştu.henüz doktora gitmedim açıkçası kalp atışlarının karnımdan belirlenebileceği haftaya kadar gitmeyi düşünmüyorum nedeni etrafımdan söylenen çocuk yerleşmeden alttan bakıldığında yerinden oynar denilmesi.kafam karışık.ilki düşük olduğu için daha tedbirli olmam gerekiyor onu da biliyorum.lütfen fikir verin benimle aynı durumda var mı?:uhm:

2. 13 Mart 2008
  3. sevgii:)

sevgii:) bebişimm benimleeeeeee:)) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    hiç duymamıştım daha önce açıkcası yorum yapamıycm arkadasımm

4. 13 Mart 2008
  5. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım ben alttan muayene olmayı hiç kabul etmiyorum...zaten gebeliğin 6. yada 7. haftalarında normal ultrosonda bebeğin kesesi görünebiliyor. doktorda bu keseyle dış gebeliğin olup olmadığına, kesenin tutunup tutunmadığıyla ilgili bilgi verecektir... kalp atışları da bildiğim kadarıyla 7. ve 8. haftalardan sonra görülebiliyor...

6. 13 Mart 2008
  7. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kalachakra cım çok teşekkür ederim aynı şeyleri düşünüyoruz.birkaç hafta dafa bekliycem galiba.

8. 13 Mart 2008
  9. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kalachakra cım çok teşekkür ederim aynı şeyleri düşünüyoruz.birkaç hafta dafa bekliycem galiba.

10. 13 Mart 2008
  11. kalachakra

kalachakra BERENİN ANNESİ HAVVA :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ne demek... daha çok yeniymişsin. ben ilk kontrorle gittiğimde 7 haftalıktım... inşallah bebeğini sağlıkla kucağına alırsın... Çok tebrik ediyorum seniii:KK46:

12. 13 Mart 2008
  13. BEBISIM

BEBISIM Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canim ben kan testi yaptirmisdim doktor degeri dusuk cikti dedi belki dis gebelik olabilir dedi ve altdan bakalim dedi ve mecburen emin olmak icin baktirdim 6 haftaliktim o zaman 1 hafta sonrada kendi doktoruma gittim oda bakti tabi ben bilmiyordum bi risk varmi yokmu ama allaha sukur bebisim simdi 27 haftalik
    istersen biraz daha bekle ve kendine dikkat et

14. 13 Mart 2008
  15. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bebişim bitanem ben de pazartesi günü kan testi yaptırdım 4-5 haftalık çıktı,benim hesabıma göre 5.haftam dün bitti,haftaların geçmesini sabırla bekliycem,ilk hamileliğim olsa bu kadar terddüt etmezdim ama geçen yıl 10 haftalık bebeğimin kalbi durmuştu,ona 6 haftalıkken alttan baktırmıştım.şimdiherşeyden korkar oldum bebğimi gözümden sakınıyorum,:nazar::nazar::nazar:

16. 13 Mart 2008
  17. neysen

neysen dila şimdide sırada ela Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    canım bende 4 haftalıkken gittim alttan muayene ettiler sonra 7 haftalıktı kanamam oldu acile gittik etlik doğuma ve ordada alttan muayene ettiler çok sakıncası varmış sonradan öğrendiğime göre orada acilde hep öyle yapılıyomuş o yüzden oraya daha adım atmadım bence biraz bekle şu anda 32 haftalık hamişim ve bebeğim allahtan çok sağlıklı umarım seninde bebeğin sağlıklı olur çok öpüyorum

18. 13 Mart 2008
  19. demirberk

demirberk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    neysen cim teşekkür ederim,ben de aile büyüklerimden öğrendim alttan muayenin sakıncalı olabileceğini.ilkinde çok tecrübesizdim öğrenir öğrenmez hemen doktora gittim,alttan muayene oldum,10.haftada kanamam başladı bebeği kaybettik,neyse tüm bunları atlattım .bu defa bebişlerimizi kucağımıza alacağımız günler çoook yakın.:KK46::KK46::KK46: