Doktora gitmek için patronundan izin alırken stres yapanlar :(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve ndk tarafından 5 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Kasım 2008
    Konu Sahibi : ndk
  1. ndk

ndk pamuk oğlum EYMENimm :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar bebek için 1 aya yakın zamandır yumurtalık takibindeyim doktorum haftada 2 ya da 3 kez gelmemi istiyor, doktora işten izin alıp gidip gelmem 2 saate yakın zaman alıyor, ve her defasında izin alırken okadar stres yapıyorum ki ellerim titriyo nerdeyse:KK43:( doktora mutlaka gitmem gerektiğini de biliyorum, çalışmayım bebeğim için rahat rahat tedavimi göreyim diyorum o da olamaz borçlarımız var :KK43:( benimle aynı durumda olanlardan beni rahatlatmalarını ya da akıl vermelerini istiyorumm :KK43:((senağlama

2. 5 Kasım 2008
  3. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    canım hepimiz aynı şeyi yaşıyoruz bende geçen sene hastaneye gitmek için izin alırken neyin var filan dedi patron bende söyledim bebeğimiz olmuyo diye diyoki napıcaksın çocuğu sen boşver diyo sanki bnm herşeyim işim hiç özel hayatım yok özel sektörde böyle kamu daha rahat bu konuda..
    bu arada konu yanlış yerde

Son düzenleme: 5 Kasım 2008
  4. 5 Kasım 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    bende yaşamıştım bu durumu.kist tedavisi görüyorum bebekle karışık..
    sonunda bana neyin var senin böcük dedi.
    bende kistlerim var demiştim..sonra bir daha soramamıştı..
    sağlık canım bu..
    elbette ki isteyeceksin..

6. 5 Kasım 2008
  7. ndk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şuan çıkmam lazım 4:15 te randevum var hala izin alamadımm :KK43:((
    tamam git derken bile imalı söylüyo ya çok kötü oluyorumm bide bayan patronummm daha gıcıkk. çocuk falan yapamazsın diyo zaten er fırsatta

8. 5 Kasım 2008
  9. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    niye?senin yerine o mu yapacakmış canım..
    Allah Allahhh...

10. 5 Kasım 2008
  11. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla sorma canım bende aynı dertten muzdaribim zar zor izin alıyorum arttık yüzümü kızarttım söylüyorum daha doğrusu emri vaki yapıyorum diyorum benim dr. gitmem lazım haberiniz olsun artık izin istemiyorum zorda kalmasam zaten istemem dimi sırf bu yüzden özel hastaneye gidiyorum hani hafta sonuna falan denk gelirse yumurta takibim izin almayayım yada akşam 5'den sonra gidebileyim diye ama aksi gibi hep hafta içine denk geliyor artık bende enson 6 ya randevu veriyorlar ona alıyorum 4 gibi falan işten çıkıyorum ne yapayım en azından böyle göze batmıyor bende mecburum yapacak birşey yok 10 gün sonra yeniden dr. gidicem bakalım daha şimdiden telaşesi tuttu nasıl izin alacağım hafta sonu şehir dışında düğün var oraya gideceğiz pazartesi günü için yarım gün izin istedim dr. için nasıl isticem bilmiyorum daha sonra göze batıyor rabbim sen bize yardımcı ol yarabbim hepimiz bebek için ne acılar, ne üzüntüler çekiyoruz üstüne üstlük birde insanların laflarını sözlerini çekiyoruz onlarlada uğraşıyoruz sen bizlere yardımcı ol....

12. 5 Kasım 2008
  13. zeytingxoxzlxux

zeytingxoxzlxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım patronun bayanmış daha rahat olman gerekir, benim patronlarım bu konuda süperler ilk başladığımda ben çekiniyordum dr. gideceğimi söylerken daha sonra düşük yaptığımda çok strese girdim ofiste patlama yaşadım şimdi ne doktoruna gideceksem çekinmeden söylüyorum , hatta kadın dr. gideceksem ofise gelmiyorum. Bence bu konularda açık olmalıyız özel sektördeyiz diye kimse baskı kuramaz üzerimizde, çocuk yapıp yapmayacağına da patronun karışamz ha çalıştırmak istemezse , başka yerler var .

14. 5 Kasım 2008
  15. gamze-su

gamze-su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla bendede aynı sorun var arkadaşlar bende kamudayım ama yinede rahat değilim 3 defa tüp bebek yaptırdım izin alırken çok sıkıntı çektim aynı sizler gibi neyin var ne yapcaksın açıklama yapmaktan özel hayatımı bıktırdılar 4. denememde artık rapor alıp rahat rahat gideyim diyorum allah kısmet nasip ederse yarabbim cümle olmayanlarımıza vede içinde hayırlısıyla bizlerede nasip etsin

16. 5 Kasım 2008
  17. ndk

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu böyle nereye kadar sürecek dedi biton laftan sonra izin aldım taksiyle gidip geldim koştura koştura :KK43: çok şükür yumurtalıklarım iyi ilerliyor doktorum güzel dedi oluşumu. cuma tekrar çağırdı çatlatma iğnesini yapacak sanırım. rabbim bu çektiğimiz sıkıntıların yüzü suyu hürmetine evlat nasib etsin ne olur allahımmmm ne olurrr :KK43:((

18. 10 Aralık 2008
  19. muset

muset Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar bende 5 yıllık evliyim. 11 senedir işte çalışıyorum. Yumurta takibi yaptırırken izin aldığımda, duydumki patron ve hanımı muset erken çocuk düşünüyo demişler. ne erken ama. Şimdide 3 aylık hamileyim, patron nezaman izne çıkacaksın, kaç ay izin kullanacaksın falan diye telaş yapmaya başladı. Bende sağlığım izin verirse yasal hakkım neyse onu kullanmak isterim dedim. Okadar veremem, biz burda sıkışırız demeye başladı. Sormayın beni şimdiden strese sokuyorlar...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.