Doktora Ne Zaman Gidebilirim

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve kraker kız tarafından 19 Haziran 2008 başlatılmıştır.

19 Haziran 2008
    Konu Sahibi : kraker kız
  1. kraker kız

kraker kız Guest

3 gün önce hamile olduğumu öğrendim ama doktora çıkma şansım olmadı sadece kan testi yaptırdım ve ayaküstü gösterebildim doktoru randevu alıp gel dedi tahmini 3 haftalık hamileymişim. danıştığım insanlar daha çok erken ne gerek var boşuna diyor ama bazılarıda bekleme bu hafta git diyor kararsız kaldım bende sizce ne zaman gitmeliyim biraz daha mı bekliyim ultrasonda nasılsa bişiler göremiycekler deyip vazgeçiriyorlar beni ama ben sabaha kadar uyuyamıyorum ne zaman gidicem diye

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Haziran 2008
  2. 19 Haziran 2008
  3. ballxixm53

ballxixm53 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence git zaten gününü 4 gün geçince kese gözüküyo 10 gün ssonra kontorole çağırdığındada kalp atışları duyuluyo bence ihmal etme

4. 19 Haziran 2008
  5. kraker kız

kraker kız Guest

sağol canım bugün randevu alıp yarın gitmeyi planlıyorum en büyük korkum alttan bakmak istemesi o anı düşündükçe geriliyorum inş böyle bişi olmaz deyip es geçiyorum.doktor erkek olduğu için dahada kasıyorum kendimi

6. 19 Haziran 2008
  7. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ben de 6+4 hamişim ama hala gitmedim doktora.gittigimde kalp atışlarını ve bebeği görememekten korkuyorum:KK43:

8. 19 Haziran 2008
  9. kraker kız

kraker kız Guest

fazla sabredemediğim için gtmek istiyorum belki kullanmam gereken bişiler verir en azından durumumun nasıl olduğunu öğrenirim diyorum yarın 17:30 için randevu aldım

10. 20 Haziran 2008
  11. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    canim bence hic vakit kaybetme git....kac haftalik olusa olsun git bence dr kontrollerini yapar en azindan,ultaronda bakar yerlesmis mi diye...bence ihmal etme...sen en kisa zamanda randevu al ve git...belli olmaz belki de gorursun bebisini....

12. 20 Haziran 2008
  13. inxsxirah

inxsxirah Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben öğrenip gittiğimde 3,5 haftalıktı ve doktor şu an bebek elma çekirdeği kadar dedi ve bana kalp atışını dinletti ultrasonda :)
    hemen git.
    Allah analı-babalı büyütsün,sağ salim kurtarsın seni ve bebişini.

Son düzenleme: 20 Haziran 2008
  14. 20 Haziran 2008
  15. cilekk

cilekk Kücük adamIna asIk.. Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    146
    vakit kaybetmeden gidin ...

16. 20 Haziran 2008
  17. NurDer

NurDer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    108
    CANIM KAN DEĞERİN KAÇ ÇIKMIŞTI.

Bende salı günü öğrendim hamile olduğumu doktora sonucu gösterdim ama değerlein baya düşük hyenüz çok yeni keseyi görebilmek için kan değerinin en az 1000-1500 olması gerekir 2 hafta sonra gel dedi bana. bende *pazartesi tekrar kan testi yapacam değer doktorun dediği kadar olunca da gidecem keseyi görebilmek için. Senin değer kaç çıkmıştı?

18. 20 Haziran 2008
  19. kraker kız

kraker kız Guest

3 gün önce 130.2 çıkmıştı değer bugün 17:30 da gidiyorum randevu alabildim sonunda özel hastaneden bile çok zor randevu alıyoruz kadın doğumcu sayısı kısıtlı birede iyi olanların randevuları hep full durumda