doktorlar cinsiyette yanılır mı?

Konusu 'Bebeklerimizin Cinsiyetleri ve İsimler' forumundadır ve buzma_vi tarafından 25 Haziran 2010 başlatılmıştır.

25 Haziran 2010
    Konu Sahibi : buzma_vi
  1. buzma_vi

buzma_vi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    Kızlar 17 haftam bitti.15. haftamda doktora gittim.Cinsiyetini sordum söylemek çok zor dedi.Ama bir tahminde bulunalım dedi.Nasıl zor anlamıyorum.Herkes öğreniyor bu haftalarda.Sonra baktı baktı hiç bişi söylemedi.Bende dayanamadım kız dimi dedim hiç bir çıkıntı göremedim ben dedim.O da evt bende göremedim yüzde 80 kız dedi.Ama yanılma payı olabilirmiş.Doktorum doçent üstelik.Çok da ii bir doktor.Ama şimdi ben tatile çıkıyorum.Bir daha gitsem mi doktora?Bir sürü şey beğeniyorum kızıma ama alamıyorum.Hep de pembe beğendiklerim.Herkes pembe alma diyo.Ama insan duramıyo.Değişme ihtimali yoktur dimi kızlar.Yaşayan varmı böyle bişi kız denilip sonra değişen??Kızım diye sevmek istiyorum artık:)
  2. 25 Haziran 2010
  3. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım 14.haftada kesin kız olduğunu anladı benim dr...sen normal bi muayenehanesi olan rastgele bi dra git sana söler doçent ya yanılmaktan korki heraldekaydirigubbakcemile3
  4. 25 Haziran 2010
  5. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    17de kesin belli olmuştur..merak etmek daha kötü..öğren şıkır şıkır yap alışverişlini...
  6. 25 Haziran 2010
  7. buzma_vi

buzma_vi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    sinir bu doktorlar ya.. ya da biz sabırsız davranıyoruz.20. haftayı bekle diyo herkes ama ben çatlıyorum.Birde arkadaşlar erkek bu diyip sinir ediyolar:) Gidicem haftaya kesin..
  8. 25 Haziran 2010
  9. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ...20 haftaya daha 3 haftan var..ben olsam çoktan gitmiştim....
  10. 25 Haziran 2010
  11. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım benimde doktorum 16. haftamda %80 kız demişti 20. haftada ayrıntılı ultrasonda kesinleşti.bu haftalardan sonra pek yanılma payları olmuyor.ama için rahat edecekse bence tekrar bir doktora git derim.hayırlısı olsun
  12. 25 Haziran 2010
  13. AyseDuru

AyseDuru 28.10.10 Durum kollarımda Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Nasıl söyleyemiyorlar onu anlamıyorum onlara kalsa doğduğu gün öğreneceğiz..
    Git arkadaşım git senin de kendine göre yapacakların var cicilerini alacaksın bebişinin sonucta
  14. 26 Haziran 2010
  15. xsxeker pembe

xsxeker pembe kzımı sen koru rabbim... Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben olsam hemen giderdim başka dr bizim dr 11 inci haftada kız dedi kızım gelioooo
  16. 28 Haziran 2010
  17. okyanus33

okyanus33 öyküm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    21 haftalık hamileyim geçen ay kız demişti doktor.ben geçen ay kız deyince bu ayı bekledim zaten.çünkü içime hep erkek doğuyordu.doğru tahmin.bu ay yüzde yüz erkek dedi.sende bekle bence acele etme.
  18. 28 Haziran 2010
  19. buzma_vi

buzma_vi Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    Özel Mesaj At
    inanmıyorum ya.. !!! yani sana 16 17. haftalarda kız dedi.Neye göre kız dedi acaba?Şimdi net gördü yani.. Pes ben şok olurum kesin.. Ama gönlüne göre olmuş ya gerisi önemli değil.İçine doğan olmuş.Allah kucağına almayıda nasip etsin..