Doktorlar hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Konusu 'Doktorlar, öneriler sorular' forumundadır ve manabir tarafından 4 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

4 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : manabir
  1. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kime estetik olmalıyım acaba. onur erol ya da naci çelik diye düşünüyorum. ya da başka biri mi olsun karar veremedim. henüz hiç bir doktoru aramadım. telefonle kendileri birebir konuşuyorlar mı ?yoksa direkt muayene etmek için mi çağırıyorlar. bir kaç yere görüşmek için gitsem bu sefer bir sürü muayene parası ödemek zorunda kalacağım boşyere..sizler nasıl yaptınız anlatabilirmisiniz arkadaşlar.?

2. 4 Ağustos 2009
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Öncelikle Hoşgeldin.
    Forumda Bazı Kurallar Var Birtaneside
    Konu Başlıklarının Büyük Harf ile Açılmaması Gerektiği
    Daha Özen Gösterirseniz Seviniriz.

4. 4 Ağustos 2009
  5. deepgreen

deepgreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba. Foruma hoş geldin. Sana direk ve tek olarak Tuğrul Turan'ı tavsiye edeceğim ben. Dün kendisiyle görüşme yaptım ve bu cumartesi kendisine ameliyat olacağım. Neden Tuğrul Turan dersen eğer, internette ismi ile arama yaptığında doktortv diye bir site çıkıyor. Ona tıkla. Altta videolar yazısına tıkla. Orada karşına çıkan, doktorun 4 tane konuşma videosunu can kulağıyla dinle. Sonra bu linke tıkla ve o doktora ameliyat olan tüm kadınların yazdıklarını baştan sona sıkılmadan oku.

http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...-drtugrul-turana-ameliyat-olanlar-buraya.html

Üstteki linke tıklayamıyorsan, adres çubuğuna kopyala yapıştır yaparak açmayı dene.

Ben o doktoru bu şekilde buldum. Ve bulmamda yardımcı olan herkesden Allah razı olsun diyorum sadece.

Herşey gönlünce olsun.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Ağustos 2009
  6. 4 Ağustos 2009
  7. elifnazz

elifnazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba manabir ; Siteye hoşgeldin. Eğer bu doktorlara ameliyat olmak istiyorsan Doktorlar, öneriler diye bir bölüm var estetik cerrahiye tıklarsan en altın bir üstünde çıkıyor. Orada her doktor adına topikler açılmış durumda oradan okursun canım. Birde ne ameliyatı olmak istediğini yazmamışsın göğüs büyütme mi , küçültme mi?

8. 4 Ağustos 2009
  9. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sevgili deepgreen , cevabın için çok sağol . kimse beni görmüyor diye üzülüyordum. yazdığın adrese gireceğim. ben göğüs büyütme ameliyatı olmak istiyorum. çok küçük ve asimetrikler. inan doktoru aramaya bile cesaretim yok. ama eninde sonunda bu olacak. böyle yaşamak istemiyorum. merak ettiğim şu, sen bir tek bu doktor ile mi görüştün. ? tel ile veya yüzyüze bir başka doktorla görüştün mü?hemen mi bu doktora karar verdin?amliyat fikri ben de bir aydır ciddi boyutta. daha önce aklıma geliyordu ama zamanı var diye düşnüyordum herhalde.
    cumartesi ameliyatından sonra mutlaka seninle görüşmek isterim. iiyi haberlerini öğrenmek için inşallah. allah yardımcın olsun. umarrım çok çok iyi geçecek.

10. 4 Ağustos 2009
  11. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili deepgreen görüşmeyi tel ile mi yoksa yüz yüze mi yaptın. muayene ücreti aldı mı? doktor tel ile birşeyler anlatıyorlar mı ?yoksa direkt çağırıyorlar mı?

12. 4 Ağustos 2009
  13. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    manabir, madem yeni araştırmaya başladınsana tavsiyem ilk görüşmeye gittiğin doktora ameliyat olma.. bir kaç doktor birden gez. mümkünse doktorlarla görüşmeye gitmeden önce forumda çeşitli yöntemlerle ameliyat olan arkadaşların yazılarını oku , nette tarat ve her yöntem hakkında az bucuk fikrin olsun . çünkü göğüs ameliyatında birden çok teknik var ,birden çok silikon tipi , birden çok çeşidi var .. her doktor kendince en uygun olanını öneriyor doğal olarak , ama senin içine sinmesi de önemli.. dediğim gibi önce nette araştır sonra aklına yatan bir kaç isimle görüş .

bu arada doktorların bazısı muayne ücreti alıyor bazısı almıyor.. tuğrul turan ı sorduysan yukarda , görüşme ücreti almayanladan ..

14. 4 Ağustos 2009
  15. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım senin ameliyatı nasıl yaptılar? kas üstü kas altı .? kesi yeri neresi? yuvarlak mı?memnun musun doktorundan bana biraz anlatabilir misin?çok sağol

16. 5 Ağustos 2009
  17. manabir

manabir Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deepgreen bugün tuğrul turan hakkındaki videları inceledim. teşekkür edrim . görüşmek istediklrim arasına onu da ekledim. bir kaç kişi ile yüz yüze gidip görüşeyim diye düşünüyorum. tabi pahalıya mololmaz ise. ..tel ile bu görüşmeler pe bir netice vermez dimi:?
    tuğrul turanın videodaki konuşmasından yüzde seksen gibi kas üstü yapımını uygun görüyorum dediğini duydum. sanırım çok zayıf hanımlara kas altı yapıyor.
    senin nasıl olacak canım. kas altı ?mı üstü mü ?yuvarlak mı?ben ince uzun zayıf biriyim. dual plan hiç uygulamıyor mu acaba?

18. 5 Ağustos 2009
  19. deepgreen

deepgreen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tel ile randevu aldım. Gittim yüz yüze görüştüm. Yaklaşık 2 saatlik bir görüşmeydi. Kesinlikle görüşmeye ücret almıyor. İlk ve tek onunla görüştüm. Çünkü diğerleriyle mailleşmem bile aralarındaki farkı görmeme yetti. Diğer doktorlar kesinlikle narkoz ile ameliyat ediyor. Tuğrul Bey narkoz vermiyor. Sadece o bölgeyi uyuşturuyor, ve seni bir ilaçla uyutuyor ayriyetten. Yani ameliyat esnasında tavana bakmıyorsun:-) Diğer bazı doktorlar, hatta bir çoğu ameliyat sonrasında direk boruları takıyormuş. Bunda katiyyen yok. Ve ameliyat yerine, farklı bölgelerden etkisi uzun süren bir iğne yaparak, ilk bir kaç gün ağrı hissetmemeni sağlıyor. İğnelerin etkisi geçtiğinde de, zaten ağrı çekmen gereken süre dolmuş oluyor. Diğer doktorlara ameliyat olanlar hep şunu yazmış; "ilk 3 gün fena ağrı çekiyorsunuz", "ilk hafta hep yattım" gibi... Sen istersen önce aklındaki diğer 2 doktorla görüş, ve en son Tuğrul Turan'a git. Aradaki farkı mutlaka göreceksin. Ama Onur Erol ile görüşmek 250 TL imiş:-( Zaten ameliyatı da 10.000 TL ye yapıyormuş. Tuğrul Turan 6.000 TL. Başka sormak istediğin ne varsa yardımcı olurum. Hatta bu cumartesi hastaneye gelip benim ameliyatıma şahit olabilirsin. Benim için hiç bir sakıncası yok. Yeterki doğru bildiklerimin, ve tecrübelerimin başkalarına da faydası olsun. Esen kal.