Doktorlar - Show Tv

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve Emez tarafından 23 Ocak 2007 başlatılmıştır.

23 Ocak 2007
    Konu Sahibi : Emez
  1. Emez

Emez Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    DOKTORLAR 5. BÖLÜM

Ela babası ile ilgili zor bir karar vermek zorunda. Babasının kaldığı bakımevine gittiğinde onu kötü bir sürpriz beklemektedir... Aynı gün içinde yaşayacakları Ela’yı daha da alt üst eder. Kalp ameliyatına girdiği kadının kocası Ela’yı suçlayacaktır. Peki ama neden? Levent içinde işler yolunda gitmez. Hiçbir terslik gözükmektedir ancak Küçük Ayşe bir türlü iyileşememektedir. Yemek yemez, kimse ile konuşmaz hatta Levent’le bile... Boğaza uçan arabadan çıkarılıp hastaneye getirilen aile başka bir drama daha neden olur. Kazayı yapan baba ve Burak’ı karşı karşıya getirecek olay ne? Burak ilk kez bu kadar öfkeli... Burak’ın geçmişini ve onun başka bir yüzünü gören Kader ne yapacak? Ameliyat edilen kadının göğsünde unutulan havlunun suçlusu kim? Kimse mükemmel olamaz dedirtecek olay hastaneyi bir kez daha karıştıracak... Böyle hırsızlık görülmedi... Hastaneye getirilen çingene kadın Kader’e geleceği ile ilgili çok enteresan şeyler söylüyor. Hasan bir türlü itiraf edemediği aşkıyla ne yapacak? Kötü geçen gün hiç bitmeyecek gibi geliyor Ela’ya. Babası için tekrar bakımevine çağırıyorlar... her şey bu kadar ters gitmek zorunda mı? Kötü geçen koca bir günün ardından sığınacak tek limana gidiyor Ela. Suat Zenan arsındaki yakınlaşma giderek ilerliyor. Haldun öğrencilerin yanında. Hata yapsalar bile... Gestapo verdiği kararların ne kadar doğru olduğunu bir kez daha görüyor. Nihayet hastanede gün bir kez daha bitiyor... Ardından bir mucize gerçekleşiyor...

alıntıdır

2. 30 Mart 2008
  3. selinxx25

selinxx25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bir kusup bir barisip diziyi uztayorlar basladigindan beri hep ayni

4. 17 Nisan 2008
  5. zeytin81

zeytin81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evt aynen katılıyorum artık baydı o yüzden en iyisi izlememek :)) ben öyle yapıyom...

6. 21 Nisan 2008
  7. smiley

smiley Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    doktorlarin guzel yuzunu anlatiyor..onlar o kadar sikici ve de dunyadan kopmus insanlar olmadigini gosteeriyor....

8. 21 Nisan 2008
  9. Kanarya

Kanarya annesinin zuzusu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    diziyi kacirmadan izliyor ve begeniyorum.......

10. 27 Nisan 2008
  11. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.278
    Ödül Puanları:
    238
    çok güzel bir dizi hiç kaçırmadan izliyorum yarın ne olcak çok merak ediyorum çok heycanlı bitmiştii

12. 27 Nisan 2008
  13. bride_

bride_ vARmı NaZo GibiSİ Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    106
    Evet güzel bir dizi ben çok beğenerek izliyorum, yarın ne olacak acaba nasıl paçayı kurtaracaklar?Nedense arslan beyi sempatik buluyorum

14. 29 Nisan 2008
  15. gxuxlçin06

gxuxlçin06 YERİNE SEVEMEM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    içimi sıkmadan izledğim nadir dizilerden.bomba patladı ya bakalım ne olcak???

16. 30 Nisan 2008
  17. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.278
    Ödül Puanları:
    238
    bnce hiç biri ölmez ama ela içerde kaldı şu haydarmıydı neydi o da kurtulsun da gerçekleri anlatsın

18. 30 Nisan 2008
  19. EU3

EU3 Guest

Ben de çok seviyorum bu diziyi.
    levent ve arslan kesin kurtulur ama elayı bilmiyorum göreceğiz haftaya.
    Normalde ölmesi lazım ama dizi işte. Başka bir dizide masanın altında bomba patlamıştı da yine kimse ölmemişti.
    Sanırım ela da ölmez.