doktorlar veya hastaneler hakkında olumsuz bir açıklamanın bulunmaması

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve derinky tarafından 9 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : derinky
  1. derinky

derinky Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar,
    girişteki uyarıyı okuyana kadar herşey yolundaydı, fakat uyarıyı okuduktan sonra anladım ki bu sitede olumsuz mesajlara izin verilmediği. gerçi açıklama kısmında sadece hakaret ve karşı tarafı rencide edecek bişiy bulunmaması gerektiği konusunda uyarı vardı. fakat şimdiye kadra okuduğum hiçbir mesajda olumsuz bir açıklamaya rastlamadığım için şimdi şüphelenmeye başladım acaba olumsuz mesajlar siliniyor yada engelleniyormu.
    şöyle ki, buradaki herhangi bir forumu, başlığı veya konuyu okurken bilgi amaçlı okuyoruz. özelliklede hastane ve doktor konusu çok önemli sadece olumlu mesajların bulunması yanlış yönlendirme olmuyormu? tabiki rahatsızlığı olan kişiler haklarını yasal yollardan aramalı. ama ben bilgi almak için girdiğim biryerde olumlu ve olumsuz fikirleride görmek isterim. bukonuda bilgisı olanlarında paylaşmasını rica ederim.

2. 11 Temmuz 2010
  3. hunny

hunny hunny&bunny=SUNNY =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    çok haklısın arkadaşım katılıyorum sana. olumlu varsa olumsuz olanlarda yazılmalı ki söz konusu sağlık. ama ben karşılaştığım olumsuzluklarıda yazıyorum buraya. silindiğini sanmam. a.s

4. 12 Temmuz 2010
  5. iLayda

iLayda su perisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    olumsuz mesajların silindiğine birkaç kez şahit oldum.
    aslında hakaret, iftira, karalama boyutunda olmadıkça kişiler yaşadığı olumlu ya da olumsuz tecrübeleri anlatabilmeli. yoksa buralara fikir almak amacıyla giren kişiler hep olumlu mesajları görünce kafalar karışıyor :uhm:

6. 12 Temmuz 2010
  7. mecbue

mecbue se sipşaşe fokaye reğuğ:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    evet bende şahit oldum hatta benimde bikaç tane yaptığım yorum silinmişti