Doktorlarla ilgili romanlar(:

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve AdrianaLimaa tarafından 12 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : AdrianaLimaa
  1. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Kızlar bir süredir doktorların yazmıs oldukları romanlar bulmaya calısıyorum. Patch Adams filmini izledikten sonra daha bi ilgimi cekmeye basladı. Ben birkaç kitap buldum internetten arastırıp.
    Özellikle doktor adayları, doktorlar ya da doktor olmak isteyenler okumaktan zevk aldıgınız okurken size birşeyler katan romanlar varsa gelin burda paylasalım.

1.beynine bir kez hava değmeye görsün (Beyin Cerrahisi Öyküleri) - Dr. Frank Vertosick Jr

2.SACHS'IN HASTALIĞI - Dr. Martin Winckler'in

3. Sybil - Flora Rheta Schreiber. (bu cok ilginç gibi)

4. Nietzsche Ağladığında - Irvin D. Yalom (psikoloji ve felsefeyle ilgilenenler için sürükleyici bir roman)

5. İbni Sina'nın Talebesi Hekim - Noah Gordon ( farklı cografyaları kulturleri içinde barındıran bir kitap)

6. Tess Gerritsen in tüm kitapları.

opuyorumnanaktan

2. 15 Ağustos 2010
  3. AdrianaLimaa

AdrianaLimaa bilsen kac kurbaga optuk! Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    61
    Aaaoobilmiyorumkismile sanirim kimse ilgilenmiyor bu tur kitaplarlaaklinialirimsmile

4. 29 Ağustos 2010
  5. minik_kadin

minik_kadin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tess gerritsen hastasıyım bütün ktplarını okudum nerdyse tıpla bi alakam yok ama polisiye korku türünü çok seviyorum :)
    bide robin cook un kitapları var o da tess geritsen gibi hem doktor hem yazar :)