Doktorluk bir sorunmu acaba??

Konusu 'Üroloji - İdrar Yolları Hastalıkları' forumundadır ve kartanesi_82 tarafından 5 Nisan 2010 başlatılmıştır.

5 Nisan 2010
    Konu Sahibi : kartanesi_82
  1. kartanesi_82

kartanesi_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba arkadaşlar. Büyük bi sorun olduğunu düşünmüyorum ama sebebini merak ediyorum. Benim gaz problemim var :kedi:
    Her insanda olur tabiki ama ben namaz kılıyorum. bir vakitten diğer vakite tutamıyorum hatta namaz ortasında sıkıştırıyor. çok küçük bişey oluyor ama giden abdest oluyor. yediklerime dikkat etsemde çözemedim nedendir bilmiyorum bilmiyorumkismile

2. 28 Mayıs 2010
  3. gulnil

gulnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Bi gastroenteroloji doktoruna git bence.Ama hiç bi şey olmayıp barsaklarının yapısından da kaynaklanabilir,demekki seninkiler de gazlı olanından:) ama gaz sorununu giderecek hem hap hem de çiğneme tabletleri var.Dr'a danış ama.Geçmiş olsun

4. 28 Mayıs 2010
  5. perinur

perinur Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Sana Erdoğan Zaim diye bir doktor var onu tavsiye ederim.ınternete adını yazarsan irtibat adresi bulabilirsin. Kendisi i doğal tedavi uzmanı ve bir çok hastalığı tedavi ettiğini bizzat arkadşalarımdan duydum.Bende kendisine gitmeyi düşünüyorum.Bende mide ve romatizma sorunu yaşıyorum.Bakalım şifa bulursak ne ala.

6. 28 Haziran 2010
  7. kartanesi_82

kartanesi_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    çok teşekkür ederim arkadaşlar. perinur erdoğan zaim için hemen bakıyorum netten :)