Doktorum aşılamyı önermedi,direk tüp bebek diyor.

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve kardelen5233 tarafından 16 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

16 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kardelen5233
  1. kardelen5233

kardelen5233 RABBİM SEN BÜYÜKSÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    dr bey,benim bütün tahlillerim normal,hcg açık,eşimin tahlilleride çok iyi ama çok düzenli adet olmama rağmen,yumurtlama yok,bu mümkün mü öncelikle?ilaçla yumurtlama oluşuyo ama henüz döllenme olmadı,dr um aşılamyı önermedi,direk tüp bebek diyor,aşılamanın bizim gibi olanlara bi fayda sağlamayacağından mıdır acaba,kadında problem olunca,aşılamanın başarı oranı düşük mü oluyor?teşekkür ederim.

2. 23 Mayıs 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar duzenli adet olup yumurtlamama olmamasi pek mumkun degil kac yillik evlisiniz ne kadardir cocuk istiyorsunuz bunlari bilmemde fayda var doktorunuz direkt tup bebek istemesindeki sebebi anlayamadim sevgiler

4. 27 Mayıs 2010
  5. kardelen5233

kardelen5233 RABBİM SEN BÜYÜKSÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    dr bey teşekkür ederim öncelikle cevap verdiğiniz için,2.5 yıllık evliyim,1,5 yıldır tedavi görüyodum,bikaç ay ara verdim.32 yaşındayım ve 11 yaşımdan beri düzenli olarak ayda bir adet oluyorum,evlendiğim günden beride çocuk istiyorum yaşım geçiyo diye.benim klomenle ve gonal f le üç tane ancak oluştu yumurtalarım ama döllenmedi.bir defada kimyasal gebelik yaşadım,tedavi olmuyodum o zamanlar.dr uma sordum neden tüp bebek diye,ama tatmin edici bir cevap alamadım,heralde yaşımdan dolayıdır.