Doktorum beni neden bu tedaviye başlattı? Yardım..

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve pakintos tarafından 27 Kasım 2008 başlatılmıştır.

27 Kasım 2008
    Konu Sahibi : pakintos
  1. pakintos

pakintos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    93
    arkadaşlar merhaba
    ben 2,5 yıldır evliyim 1,5 senedir korunmuyoruz ama çocuğumuz yok doktora gittim. bana direk çatlatma iğnesi ile başlattı. horman tahlilleri dışında hiç bir tahlil yapmadı. eşimden test istedi ononunkinde spermin ileri hareketlisi hiç yok ve eşime hiçbir tedavi uygulanmadı. buna dayanarak bana tedavinin ikinci ayında aşılama dedi.bana çok aceleci davrandı gibi geldi. ben aşılamaya gitmedim doktorumu değiştirmeyi düşünüyorum. doktorum acaba yanlış tedavi mi uyguladı? kafam çok karıştı sizce ne yapmalıyım?

2. 28 Kasım 2008
  3. zeytin26

zeytin26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım aynı şeyleri bizde yaşadık aşılama falan olma direkt prof.dk git derim bizdede eşimin spermi az çıktı banada klomen ve çatlatma iğnesi verdi 3-4 ay oyalandık sonra bana dank etti dkrm değiştirdim dkr beni muayene etti normal eşimin sperm sonucunu gösterdik bize üroloğa gitmemizi söyledi bizde gittik eşimde varikosel çıktı belki sizdede aynı sıkıntı olabilir gibi geldi bana hala uğraşıyoruz ama rabbim ne zaman isterse o zaman bence direk doktorunu değiştir.zaten sperm de sorun olunca aşılama tutmuyor tatlım geçmiş olsun en yakın zamanda rabbim isteyen herkese versin

4. 1 Aralık 2008
  5. selda_ca

selda_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    ilk önce geçmiş olsun doktorun sana böyle bir tedavi önermiş başka doktorlarada danışabilirsin tabiki ikibuçuk yıllık evliymişsin bir yıldan sonra çocuk tedavisine başlıyorlar eşinde ileri hareketli çıkmamış yani bu genel anlamda gebe kalmana engel değil senin hormonlarındada hiç bir sorun yok çok iyi bence bu arada aşılama yapmanın sana hiç bir zararı yok yaptırabilirsin yanlız ilk önce bir rahim filmi çektirebilirdin ki doktorlar bunu hep isterler kanallarına bakmak için yinede başka bir doktora daha danış ondan sonra danıştığın doktorda aşılamayı onaylarsa yaptırırsın. umarım yardımcı olmuşumdur gerçekten uzun ve zahmetli işler şimdiden ALLAH yardımcınınz olur ve hayırlısını versin.

6. 2 Aralık 2008
  7. iii

iii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence de doktorunu değiştir veya başka bir doktora danış ama sorun eşinde ise sana neden çatlatma iğnesi yapıyor ki

8. 2 Aralık 2008
  9. iii

iii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ordamısınız benim sürekli akıntım oluyor doktora gittim bana fitil verdi ama bir süre geçtikten sonra tekrar etmeye başlıyor ne yapabilirim

10. 2 Aralık 2008
  11. selda_ca

selda_ca Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76

12. 4 Aralık 2008
  13. EU2

EU2 Guest

14. 4 Aralık 2008
  15. EU2

EU2 Guest

16. 4 Aralık 2008
  17. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    esinde tedavi olsun canım sana verdikleri antibiyotikten esinde kullansın bir daha tekrarlamaz emin ol

18. 5 Aralık 2008
  19. pakintos

pakintos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    93
    teşekkür ederim arkadaşlar en kısa zamanda yeni doktoruma gideceğim.